Saules zobārstniecība - Drausmīga higiēna

Nevienam neiesaku. Higenu veica pavirši. Ar zobu diegu stradat nemak. Pieteicos uz pilno profesionālo ultraskanas higiēnu.
Diagnostikas nebija
smaganas neapstradaja ar anasteziju.
Zobakmeni nenonema.
Un individuāla konsultācija par mutes dobuma higenu arī nebija.
Šausmas. Velti iztērēts laiks un nauda.
Pirku kuponos, nezinaju ka viss sis notiek dzivokli. Meitene nerunaja neko.
Vel izejot ara starp zobiem palika kkas. Laikam zobi pasta. Nu kā tā var. Ciet jāver tādas iestādes.

Papildināts Lolita Jansone 13.03.2019

veesaa007 13.03.2019

Nu, ja tu zobus kop tāpat kā raksti, tad man žēl tās higiēnistes.

J Jānis Stasjukevičs 14.03.2019

Cilvēki, kuri aizrāda par gramatikas kļūdām pie saturiska un pārdzīvojumi pilna raksta, liecina par empātijas un intelekta trūkumu. Nu, ja tu pret saviem bērniem un vīru tā izturies kā raksti bezjēdzīgus komentārus, kam nav nekāda sakara ar saturu, tad man žēl tavu ģimeni, jo tādiem cilvēkiem kā tev vajadzētu vairāk veltīt laiku tieši viņiem, nevis rakstīt nesakarīgus komentārus par lietām, kuras tu neizproti.

V vegv030608 20.03.2019

Personīgi es domāju, ka, pirmkārt, pirms kaut kur ejiet, pārliecinies, kur ejiet. Interneta vietnē ir uzņēmuma fotogrāfijas, tā, kā zinājāt kur gājāt. Smaganas ar anestēziju neviens neapstrādā,anestēziju špricē un parasti uzņēmumos tas ir par papildus samaksu. Tā kā ja jūs bijāt vēlējusies/vēlējāties, tad laikam bij vērts pajautāt.
Es personīgi veicu tur higiēnu, biju apmierināta.
Gan uz visiem jautājumiem mani interesējošiem atbildēja, gan arī bij patīkama attieksme un atmosfēra bija

E ELLIO 20.03.2019

Autorei! Ne Jūs šo kabinetu atvērāt, ne vērsiet ciet. Tā nav Jūsu kompetence. Nepatīk kā strādā, tad par to uzreiz ir jāsaka vai jāziņo vadītājai.
Pēc zobu higiēnas var palikt pastas daļiņas starp zobiem, tas nav nekas briesmīgs un Jūsu dzīvību tas neapdraud.