www.sudzibas.lv Saules Taxi Slikts serviss

Saules taxi - Slikts serviss

Neiesaku nevienam izmantot "Saules Taxi" pakalpojumus. Uzņēmums sevi pozicionē kā "lētu servisu", kas piedāvā labas cenas, tomēr tas, diemžēl, neatsver kvalitāti.

Piektdienas vakarā, 16. decembrī, ap pulksten 2:00 izsaucu taksometru. Zvanu centrā krievu tautības sieviete nelaipni atbildēja, ka varu gaidīt pēc 15-20 minūtēm.

Pēc 40 minūšu gaidīšanas sapratu, ka nekāda taksometra nebūs un izsaucu "Panda" taksi, ko vēlētos uzteikt pozitīvā ziņā, jo atšķirībā no melīgās un nožēlojamās "Saules taxi" apkalpošanas, "Panda" zvanu centrā bez liekuļošanas saņēmu atbildi, ka taksis būs pēc 30 minūtēm, kas arī atbrauca pat nedaudz ātrāk.

"Panda" taxi šoferis ātri nogādāja mājās, taču līdz pat nākamajai dienai "Saules taxi" tā arī nepadeva nekādu ziņu, ka taksometra objektīvu vai neobjektīvu iemeslu dēļ nebūs. Vienaldzība augstākajā pakāpē.

T