www.sudzibas.lv Saules aptieka Pārdevēju bezkaunība un nirgašanas par invalīdiem

Saules aptieka - Pārdevēju bezkaunība un nirgašanas par invalīdiem

Pirms nedeļas vajadzēja izņemt Saules aptieka Brīvības iela 68 zāles ar valsts dotāciju, man ir loti gruti staigat pēc avārijas ir otras grupas invaliditāte, pārvietojos ratiņkrēsla, tajā diena nācas iet ar Krukiem un paņemu līdz draugu kas palidzeja aiziet līdz minētajai aptiekai, apsedos vienīgajā brīvajā kresla aptieka un bij Japanem numurins un jagaida Rinda, kad pienāca karta iet pie kases teicu lai draugs palūdz pārdevējai pienākt pie manis lai man nebūtu jāklibo ar Krukiem un jācelas kajas. Pārdevēja iedomīgi ta it ka būtu Anglijas karaliene pateica - paprasiet lai draugs paņem to kreslu un atnes līdz kasei, neskatoties uz to ka man piecelties un aiziet līdz kasei ir loti gruti... Ar to stasts vel nebeidzas, zales aptieka nebij tāda daudzuma ka man bij izrakstītas un pārdevēja pateica ka jānāk pakal būs velreiz... Sodien ar lielam grutībam atkal ar Krukiem nācas kapt no treša stāva un klibot līdz aptiekai kad tur iegaju viena pārdevēja sedēja un plapaja pa telefonu, kresla kur Apsēsties šoreiz vispār nebij... Nācas gaidit stāvot kajas ar Krukiem kamer “karaliene” izplapasies pa telefonu... Kad si persona beidz pļavat palūdzu vai viņa var iedot zales kuram nacas iet pakal jo aptiekas vainas dēl nevarēju viņas izņemt uzreiz... Nepietiek ka ši iedomīga c*** nereageja uz manu jautājumu viņa aizgriezas prom un pateica - ja gribat lai jus apkalpo ir Japanem numurins un jāgaida Rinda! Tādu pretīgu iedomīgu cuku kas nirgajas par invalīdiem vispār nevajadzētu laist stradat aptieka, kura nebūt nav no letajam aptiekam!

Komentāri (2)

R Regīna Putāne 19.08.2021
Medikamenta apraksts čekā

Nopirku tetraciklīnu 250 mg. Čekā nav rakstīts kādas zāles pārdotas. Vienkārši 3×10,76 un samaksāju 32,28. Uzzinu ka šīs zāles maksā lētāk. Kā to saprast?

S Sudzibas.lv Admin 06.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes