www.sudzibas.lv Saules aptieka No padomju laikiem neizbaudīta rupjība

Saules aptiekā/ Brīvības 68 - No padomju laikiem neizbaudīta rupjība

Pirms kāda mēneša man bija jau 3. Reizi jāpērk manam kaķim rets recepšu medikaments. Kaķim ir epilepsija. Iepriekšējās 2 reizes nebija problēma, šo zāļu Cena ap 3 eiro par 10 tabletēm, katra 100 mg. Citās aptiekās šās zāles netirgo. Es no Ziepniekkalna atkal braucu uz brīvības 68. Tagad, pārdevēja, ļoti jauna (25-30 gadus veca) ar pagariem gaišiem matiem un paplatu vardes mutīti izrādījās īsta habalka, viņa bļāva, ārdījās, bija klaji naidīga un nesavaldīga. Kaut ko tādu es nebiju piedzīvojis no padomju laikiem, kad līdzīgas lietas notika bieži. Recepte maksā 5 eiro, zāles pietiek uz gandrīz 6 mēnešiem, jo deva ir 6 mg. Viena tablete ir jādala uz vairāk nekā 15 devām. Nepārdeva man zāles, aizbildinoties, ka zāles var pārdot uz ne vairāk kā 3 mēnešiem, kas esot 5.4 tabletes un paciņu nevarot dalīt, bet piedāvā izgatavot šajā Saules aptiekā jau fasētu devu 6 mg. Izklausās ļoti jauki, bet te ir viens bet ar lielo burtu-pirms gada mēness aptiekā šās izmaksas bija vismaz 20 eiro par darbu. Visticamāk, ka tagad ir 30 eiro par šo te darbu. Tā, lūk. Trīs eiro vērtas zāles Saules aptieka, cauri savām manipulācijām ar atsauci uz instrukcijām, grib nolēst desmitiem eiro. Vienkārši negodīga komercprakse. Nepērciet neko Saules aptiekā! Ignorējiet Saules aptieku!

I

I Igo Zilbers 15.01.2023

Lasu šeit, arī šajā Saules aptiekā ir apbižots invalīds uz kruķiem. Iespējams, ka atkal šī te pati jaunkundze ar vardes mutīti. Tāda, manuprāt, pat uz Čaka ielas nevarētu stāvēt, tāda bārdāma aizbaidīs visus klientus. Mute kā šūflāde.
Vai tad tiešām neviens nevar savaldīt šo te aptrakušo habalku? Vai Zonā tādai ir vieta nevis aptiekā?

Andris Sa 16.01.2023

par citiem tādu runājiet, bet pats varbūt pilsētas tualetes tīra?

I Igo Zilbers 15.01.2023

Varbūt man vajag šo te linku ievietot Facebook pie attiecīgām tēmām? Piemēram, kad Facebook būs raksti par veselību, medicīnu, aptiekām. To redzēs milzīgs skaits lasītāju. Tviterī arī?