www.sudzibas.lv Sattva Recruitment Neatgriez iemaksato naudu

Sattva Recruitment - Neatgriez iemaksato naudu

Labdien.Ludzu vai kads var palidzet jeb ieteikt kur griesties lai panaktu patiesibu un atgriestu naudu no firmas SATTVA Riga kura itka palidz cilvekus iekartot darba un par to nem naudu.Mes ar draugu tikam apmaniti.Mes SIA SATTVAI samaksajam 400 euro,bet ta ari darbu nedabujam.Tagad prasam firmai atpakal naudu,bet vini mus baro ar visadam atrunam.Vienkarsi es domaju ka daudzi ir cietusi no sis firmas tikai nezin ko darit un kur griesties.Sai firmai jau vienreiz tika atnemta licenze,bet vini nomainija nosaukumu un atkal strada un mana cilvekus.LUDZU PALIDZIET.

I

V viigrieze6 19.07.2015

arii neatgrieziis. viniem taks arii no kaut kaa ir jaadziivo. a dziivo, vini no taadiem vientieshiem kaa juus.

V viigrieze6 19.07.2015

tikai pedeejie lohi brauc caur SATVU. cik aprobezotam ir jabut lai brauktu caur firmu, kura nosaukumus jau DESMITO REIZI ir nomainijjusi?taa arii jums vajadzeeja. varbut next buusiet gudraaki?
LV vispaar ir tikai viena normaala firma, caur kuru var braukt, kura neappish. bet taa nav ne PS Lettland, ne hansa.

I Inguna Petkevica 09.05.2019

Kādas atsauksmes tagad par to firmu