Sattva Recruitment - darbs Skotijā

Tātad ļaudis, neiepinieties ar šo aģentūru, jo reāli izpi*** kā mazus trušus, jeb vnk smagi apčakarēs!!!!
Ar draugu devāmies uz šīs firmas piedāvāto darba vietu- firma solīja- jastrādā par pakotāju un draugam par autovadītāju, peļņa būs 6,31 h , darbs būšot uzreiz kā aizbrauksim!
Tā nu izrādijās, ka aizbraucot mūs sagaidīja Romāns , aizveda mūs uz turieni- lielā treileru parkā-hatņikos. Iegājām istabā un priekšā mums bija tikai matracis, nebija ne segu,ne spilvenu , nu nekā pilnīgi. Labi , domājām viss nokārtosies, bet nākamajā rītā mums pateica, ka šodien nav darba- tad nu devāmies prom ko kājas nes, jo mums vēl latvieši pastāstīja, ka darbs šeit ir reti, sanāktu vnk takā dzīvot kā nabagiem tur. Labi , ka paveicās, jo naudu firmai teicām , ka skaitīsim vēlāk, jo jau atradāmies Skotijā. Esam laimīgi , ka tik ātri tikām prom- lieli krāpnieki viņi vien ir!!!

D

D diviuk 03.10.2013

āa, un vēl pašu galveno aizmirsu piebilst- ka darbs, kuru soliija, nesakrita ar iisto- šādā vējainā laikā būtu jāstrādaa uz konveijera šķirojot kartupeļus, nu viens ārprāts!!
Neticiet, paši pēc tam nožēlosiet!

č Čupakabra 14.10.2013

iesaku rakstīt sūdzību NVA Licencēšanas komisijai, jo Sattvai ir licence. Lai komisija licenci atņem. Skat. http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=75#lic_firmas