Sattva Recruitment - Darbs arzemes

Sveiki! Vēlos jūs visus pabrīdināt par šo firmu- SIA SATTVA Recruitment. Jo viņi sola lielos zelta kalnus. Kādi, protams, aizbraucot NAV. Pirmkārt nav normālas dzīvesvietas nemaz kur dzīvot. Otrkārt nemaz nav darba. Un nemaz nemaksā kā solīja, bet daudz,daudz mazāk. Kad beidzās darbs, šī firma nemaz jaunu vietā nepiedāvā. Dari ko gribi! bez naudas, bez darba. Bez nekā. Esi pliks un nabags atbraucot mājās. Paldies šai firmai par sačakarēto dzīvi. Tāpēc silti iesaku-lūdzu neuzķeraties uz šīs firmas sasolītajiemm labumiem. Aizbraucot tur viss būs tieši pretēji.

A anita.logina 21.01.2013

Kā tad Tev maksāja un par ko, ja saki, ka nebija darba?

A aste 29.01.2013

Esiet uzmanīgi!!! SATTVA Recruitment negodprātigi attiecībā pret darba meklētājiem ārzemēs noklusē ļoti būtisku informāciju. Šobrīd aktuāls ir viņu piedāvājums strādāt Vācijā par vistu filejas pakotājiem. Diemžēl tiek noklusēts, ka tā saucamais Vācijas darbadevējs, ar kuru Jums jau Latvijā piedāvās noslēgt tā saucamo "darba līgumu" ir firma, kas nodarbojas ar personāla iznomāšanu Vācijā un Nīderlandē, nevis tiešais darba devējs. No tā izrietošās sekas, katrs var iedomāties pats. Padomājiet, - vai Jums uz grīdas mētājas lieki 115 Ls, ko šī firma prasa par to, ka pārspēlē Jūs kā darbinieku nākošajam starpniekam un vai tiešām Jūs esiet tik lielā izmisumā, lai par savu izmisumu vēl samaksātu.
Neticiet par minimālajām valodu zināšanām, lai atrastu darbu valodu zināšanām ir jābūt labām, lai vai uz kādu valsti dotos strādāt.
Lai visiem veicas!

E Elina 2013 27.02.2013

SATTVA! Оман, обман берегитесь!!!
На складах и упаковках по приезду по 3 (три) недели седим без работы, а потом всех домой поселают.Деньги не возвращают.

V volfie80 27.02.2013

vai tiesam var but tik slikti, kautka gruti ticet, viniem zip.lv tik daudz vakancu, izbrauksanas izmaksas ari dazadas. driz taisos aizbraukt lidz viniem, gribu paskatit ar ko vini man piedavas ligumu parakstit- ar agenturu vai darba deveju..

A anita.logina 28.02.2013

Aste, konkrētajā vistu fileju griešanā cilvēki strādā jau vairāk kā gadu, ir gan pilna slodze, gan normāli apstākļi tiem, kas vēlas uzsākt savas gaitas DE. Jo aģentūra veic visas formalitātes, sākot ar DE pierakstu, beidzot ar izmitināšanu. Šī nav tā aģentūra, kas mētā kā UK no vienas darba vietas uz otru, vai vispār var nedēļām nepiedāvāt darbu. Darbs ir visu laiku vienā vietā, vienā fabrikā. Darbs nav no vieglajiem, tas gan.
Kas attiecas uz SATTVA darbību, man pieredzes nav, tomēr konkrēti par šo darba piedāvājumu zinu ļoti labi, jo man zināmi cilvēki tur strādā.

J jankans3 02.03.2013

pats ari tikko esmu atfgriezies no vacijas un ari izmantoju so kantori varu teikt ka ir loti daudz informacijas ko vini nokluses kas butu jazin, personigi bija ta ka vini pat nebija padevusi zinu ka ieradisies jauni stradnieki, dzivosanas nekadas beigas jau kautkada pajumte bija bet dzivosana kašmars

A anita.logina 02.03.2013

Jankans3, uz kādu darbu brauci ?

L laila22 02.03.2013

Nu ir taa ka mees vairaaki cilveeki arii 19 februaarii devaamies ar siis firmas starpnieciibu uz UK konkreeti uz Wisbechu darbs ziedu pakotavaa, tiekot liidz Polijai atnaaca iiszina no Sattvas ka mainiijies postkods un dziivosana buus citaa vietaa, iebraucot buus jaamaksaa 130 maarcinas, lai gan izbraucot no Latvijas teica ka pa dziivosanu atvilks no algas un uzreiz nekas nav jaamaksaa, protams soks, bet paldies Sattvai vini sarunaaja ka varees samaksaat pusi t.i.65 maarcinas, atbraucot galapunktaa mums palaimeejaas un tikaam zem jumta, bet no riita izraadiijaas ka esam nonaakusi polu agentuuras rokaas un no muusu ziedu pakosanas nav ne veests, darbs katru dienu savaa vietaa(protams ja ir darbs, ja nav tad seedi maajaas).Es saku ka mums palaimeejaas ka neesam uz ielas, bet cilveeki kas brauca peec mums februaara beigaas uz Stafordu pakot vistas vaarda tiesaa noziimee ir uz ielas jau otro dienu.UZMANIETIES!!!

S saule21 02.03.2013

Tas pats kantoris kas Aventus--tik nomainījis nosaukumu!!!
Palasiet atsauksmes par aventus un tad būs skaidrība par šo kantori!!!
UZMANIETIES-KRāPNIEKI!!!

J jankans3 04.03.2013

atbilde igorssaligins
devos uz vaciju, uz kurjera darbu frankfurte of mainā kipa ka DHL isteniba tik ka servisa partners, prieksnieks ir vadimimirs, par naudam gan beigas nepiecakare

S sima11 04.03.2013

Sattva ir galīgākais mēsls, mēs caur Viņiem braucām uz Skotīju pie kartupeļiem, tur mēs dzīvojām mājiņās, par kurām bīja uzreiz jāmaksā, par gāzi jāmaksā, elektribu un visu pārējo, tikai sattva aizmirsa mums to visu pateikt. Darbu tur mums deva tikai kādas 2 dienas nedēļā, lai ir ko samaksāt par mājiņu un, lai nenomirstam galīgi badā. kad mums tur viss tiešām bīja piegriezies un mūsu paziņas no Lv sāka Viņus terorizēt, viņi mūs aizsūtīja uz Wisbech, kur dzīvošanas apstākļi bīja vēl trakāki nekā krievu laika kojās, tur pa 2 mājām kopā dzīvoja 370 cilvēki, un uz visiem vien virtuve un 4 vannas istabas, tas nav normāli, ja ņem vērā to, ka tur visi Ungāri un poļi katru dienu dzerstījās aiz loga, draudēja visiem un pat palaida rokas. Un darbu arī deva tikai tā, lai varētu par gultas vietu samaksāt. Aventus, jeb kā tagad Viņu sauc SATTVA, izsūc pēdējo naudu no maciņa un atstāj sūdu bedrē. Viņiem ir galīgi nospļauties par to vai mēs tur mirstam vai, ko daram. lūk tā. Neiesaku uzķerties un tiem maitām.

S sima11 04.03.2013

T tatjana_rozkova 04.03.2013

Devos uz UK caur so agenturu, vel 4 cilveki, Anglija mus satika, samaksajam par dzivosanu par menesi uz prieksu, bet nakamaja diena es nolemu aizbraukt prom, jo dzivokli nebija apkures, karsta udens, caurumi sienas u.t.t. tur dzivoja jau viens virietis un teica ka darbs ir 3 reizes nedela, ka neka laba te nebus, naudu ko samaksaju par menesi man neatdeva un SATTVA saka ka viniem ir jaatdod nauda, SATTVA viniem zvana, bet tie necel klausuli it ka.. SATTVA pasi nezin uz kurieni mus suta un pie kadiem cilvekiem, vai tie ir krapnieki vai ne, viniem vinalga!!!

I Ivo Corby 05.03.2013

Nebrauciet uz UK, corby, ZARA noliktavu, es pats tur tiku ieksa bet tikai uz 3 nedelam, darba tur nav vieteja agentura Staffline pelna uz katru cilveku, ta ka tur nebrauciet saku ka ir...

E Elina 2013 07.03.2013

SATTVA! Оман, обман берегитесь!!!

L latv 09.03.2013

Es aizbraucu uz UK caur SATTVA un te redzu, ka cilvēki no Sattvas mēnešiem dzīvo bez darba. Vienkārši nav naudas ar ko tikt uz Latviju atpakaļ. Tā aģentūra, kas sagaida UK arī ir krāpnieki.
Sattvai katru gadu mainās firmas nosaukums!!! Adrese, darbinieki tie paši.

N Normunds13 09.03.2013

Uzmanieties, SATTVA ir krāpnieki. Nebrauciet!!

E Elina 2013 11.03.2013

Cilvēki neuzķeraties, nebrauciet caur viņiem!!! Viņi jau ir mainījuši nosaukumu, jo bija daudz sūdzības. Paskatieties sūdzības pēc adreses Brīvības 37.
Viņi reāli izkrāpj naudu. Darbu caur viņiem nevar dabūt. Pēc tam teiks ka tevi nepazīst.

L Ladyjay 12.03.2013

Es piekriitu visam, kas shajas suudziibas ir rakstits, shi agentura apkraapj cilveekus.Savaac naudu un nosuuta uz uk tur mus jau sagaidiija cita agentura, kura atkal noslauca naudu par dzivoshanu, majas drausmiigaa netiras, pat antisanitari apstaakli, ar blusaam, citiem bez siltuma vai elektribas, kad zvaniiju agenturu par normalas dzivesvietas iedoshanu, neviens nelikas ne zinis, kopa aizbraucaam 5 cilveeki, Latvija mums teica un iedeva ta saucamo ligumu ar Marcs and Spencer Warringtona, bet beigaas mes attapamies Manchesteraa pavisam cita darbavietaa, kur izradas vel caur vienu agenturu darbaa pienem, kopa mums bija 3 agenturas, un ej nu sazin pie kuriem griezties, darbs bij kipa 2vas dienas nedelas citreiz 3, sms veida rakstija 2vas stundas ieprieks, ka jaierodas darbaa, sedi un gaidi ka mulkis, ja 10minushu laika netika atbildets, pats vainiigs, darba dienaa veejaa, Latvijaa bij teikts, ka darbs bushot tuvu majaam nodroshinaats, kas beigas bija 40minushu brauciena no Manchesteras-saprotams atkal bij japiko pa celu. Beigas jau aizbraucu iekraat, bet nu sanaaca taa, ka no lv vel dabuju naudu prasit, lai izdzivotu un majas tiktu

L Ladyjay 12.03.2013

Jaa un shi firma ari maina savu nosaukumu vislaik, adrese ta pati Brivibas 37 un uk Staffline agentura ir nakama krapshanas agentura:)