www.sudzibas.lv Satikšanās vietu mainīt nedrīkst Neobjektīvi vērtē izcilu skaņdarbu

Satikšanās vietu mainīt nedrīkst - Neobjektīvi vērtē izcilu skaņdarbu

Seriālā, kurš pieminēts sūdzības virsrakstā, vienreiz sagadījās sekojoši. Milicis Šarapovs operatīvo pasākumu ietvaros nokļuva Melnā Kaķa midzenī.Melnā kaķa dalībnieki gan pakāpās, gan slējās, taču nespēja atklāt, ka Šarapovs būtu musars, tāpēc visādi centās izspiest no viņa atzīšanos. Par cik Šarapovs tika teicis, ka pirms kara restorānā uz klavierēm spēlējis, šamējie šo aizsūtīja pie instrumenta, lai pārliecinātos, par viņa kvalifikāciju.
Šarapovs visiem nodemonstrēja Čaikovski, bet bandas pārstāvis Promokaška neatzina to par labu spēli, nosakot, ka arī viņš tā spēj nospēlēt(Ha-ha-ha). Uz Šarapova jautājumu, ko tad lai nospēlē, Promokaška pieprasīja Murku, jeb kroga dziesmu uz četrām notīm. Pēc Murkas atskaņošanas Promokaška ielika Šarapovam teicamu atzīmi klavierspēlē.

O Onka 20.10.2009

Kapēc šī filma vēl nav GOBLIN studijas izpildījumā????

H Hugo Djego 20.10.2009

Man liekas, ka Šarapovs pats bija vainīgs un bija ļoti neuzmanīgs, ka nonāca nepareizā midzenī :D
Un bandīti visās filmās ir stulbi.Man liekas, ja pat Šarapovam uz pieres būtu rakstīts, ka viņs ir milicis, tad sliktie ta arī nespētu izlasīt, jo ka likums-viņi skola neiet un neko nemācās, izņemot klavieres spelēt!Sliktie būtu pētijusi viņa pieri ar lupu, cenšoties atminēt, kas tas par ķīļrakstu?

š šeherezade 21.10.2009

Pilnīgi droši, ka Sajūgs un Hugo ir viena un tā pati persona...cik neinteresanti:((((

H Hugo Djego 21.10.2009

Šehe, es neesmu nekad bijis Sajūgs :D, goda vards!

S Sajūgs 21.10.2009

Šehe, es nekad savukārt nekad nav bijis Hugo de Djego. Mans īstais vārds ir valdemārs.

š šeherezade 21.10.2009

Labi, es jums abiem mēģināšu ticēt, bet kur Tu Valdemār tā pēkšņi uzradies ???Un ar bibliotekāru Vilni no Olaines arī Tev nav ne mazākā sakara???Bet jums ar Hugo rokraksti gan vienādi...

S Sajūgs 21.10.2009

Neesmu pētījis rokraksta līdzības, bet pasaki kur, kurā lapā, es labu prātu iedziļinātos. Kas ir Vilnis?

Neatbildēju, kur pēkšņi uzrados. Atbildu:
5.Uznāca atvieglojuma sajūta
6. Šodien vēl divas filmas noskatīšos
7. Ja kaut kas nepatiks, tad sūdzēšos

:D.labs stils, Sajūg!
Šehe, man īstais Vārds bija Uģis Riktīgais.Es patiesībā vienmēr esmu tepat, bet Tu kaut ka mani jau paspēji norakstīt:)

š šeherezade 21.10.2009

Nu nē, kā tas nākas, ka Tu, Hugo vienmēr esi klāt pie Sajūga domrakstiem, nu toč tas pats Sajūgs!!!Un es jau sen atkodu, ka esi arī pazudušais Riktigais!!!:))))Negribu vairs te neko rakstīt, jo te notiek personības dubultošanās:(((Re, Pufa arī pazuda...

H Hugo Djego 21.10.2009

Šehe, es tik gudru vārdu ka Sajūgs nekad nespetu izdomāt, tāpēc jau skatos, kure še blonda, lai izliktos gudraks vismaz par to :)
Vienmēr neesmu viss klāt.Es sodien strādāju, kamer šis raksta.Bet domu gājies super viņam, apmēram doma kā es, bet tiešām-tas ir cits cilveks :)

P pufa 21.10.2009

Čau, Šehe! jā, man ar garlaicīgi paliek, kad komentē viens un tas pats ar dažādiem nikiem, tāpēc te reti tērēju savu laiku un enerģiju. bet man liekas, ka Sajūgs mācās par kultūras menedžeri un viņam tagad jāraksta kāds kursa darbs vai varbūt pat disertācija kino kritikā un nu tagad zog idejas, domas. jācer, ka tas tā tomēr nav, ka savā darbā tomēr liks atsauces uz jūsu skatījumiem.

Mamma 21.10.2009

Par ko iet runa?