www.sudzibas.lv SATIECMANI.LV. Čats, iepazišanās klubiņš

SATIECMANI.LV. - Čats, iepazišanās klubiņš

Labdien!. Nekad neesmu rakstījusi tādas sūdzības, bet šoreiz ir mērs pilns, jo cik var tā būt, ka ir tādi cilvēki , kuri neizprot cita nelaimi, var paņirgāties , izsmiet un viņiem par to nekas nav. Runa iet par to spēli, vai ka to saukt čatu satiec mani.lv. Itka ir izstrādāti noteikumi, kuri būtu jāievero , lai tur piedalītos, bet redz , ka noteikumi domāti ,, muļķiem,, bet cilvēkiem kas tur čato gadiem tie nav domāti. Var rakstīt sūdzības, ziņot par noteikumu pārkāpējiem, administrācijai ir savi uzskati, tā kurus gribēs atslēgs , bet kurus ne tie savas nejēdzības var turpināt. Runāt iet par vienu puisi, kurš ir invalīds, kurš tur iet vienk. tā palasīt , paskatīties ka cilvēk. izklaidējās, un tur cauram dienam ir tādi cilvēki , kas uzskata ka var to puisi izsmiet , apsaukāt ka vien patikas. Esam ziņojuši ādmiņiem , bet tie puiku ignorē, uzskata ka viņš vainīgs, kaut puika ne pie ka nav vainīgs. Cik ilgi vel tur valdīs bardaks, cik ilgi neievēros noteikumus , cik ilgi vel ādmiņi laus feikot un izslēgs tos kas nav pie vainas.

T Tomats 15.06.2016

????

V vizit saks 15.06.2016

ādmiņi ? :D

V vilmars agulis 17.11.2016

Kapec Janis neko nemekle,var list citu profilos un runat tas kas nav un netiek banots bet citus bano par tadu pasu runasanu ka vins to dara

V vilmars agulis 17.11.2016

Kad jus to Jani ari nobanosiet ka citus par neko

galvenie to nedaris.

A agnese ozolina 01.08.2017

man ari sodija ilgu laiku tapēc es pajokoju šodien vadzeja atgriedzties,bet galvenie pardomāja un netieku iekša vadzeja būt tur iekša 12 14 ,bet pasaki man tas ir pareidzi viņi maina domās par banošanu?

V vilmars agulis 17.11.2016

Kapec 24 gadigs drikst runat par vecakiem kas nav taisniba. Tas ir Janis neko nemekleju tik izklaidejos24.Vins tik visem piekasas pieauguso cata

A [email protected] 13.02.2017

Mani ar nobanoja,par ko?Par to ka lamājos,bet kā lai nelamājas ja tu diskutē un viens dandriks tev jaucas pa vidu?klubiņa darbinieki nemaz nevērtē situāciju,viņiem kurš pirmais nosūta to ari nobano,nav taisnīgi.

A agnese ozolina 06.07.2017

satiec lv galvenie tiešam neskatas,kas tiešam uzsāk to strīdu, jānis, var atļautes visu,kad viņam atbid jautājumu viņš to čatotāju nobano.,ko mums darīt, lai apturētu šo personu?

A agnese ozolina 06.07.2017

milie čatotāji, sakam rikoties.lai apturētu jāni to vairak nevar izturēt viņš uzbažas apsmej citus vai tiešam satiec mani lv nedrīkst sevi aiztaveties nedabotu sodu čatotāji varbūt panaksim to lai satiec .mani izmanitu notekumus kapēc ienakot satiec mani,lv musu id mainas mēs panaktu lai ienakot satiec.manilv nemanitos id būtu vēl labak ja nevaretu manit bildes kāda ir bide draugos tadu var ienākt čata.

S Sandris Feldmanis 07.07.2017

Agnes ko cepiens?

A agnese ozolina 06.07.2017

jā nevelas neko mainit, kapēc vēl pastav satiec. mani .lv janim intesē citu dzives vēl . aizskar personas godu un cieņu; to dara tieši Jānis nē es nē parejie tieši jānis pakap šo čata notekumu bieži to viņu nesoda ,jautājums tāds jā ir dauz čata notekumi izdomāti,kapēc jānim drikst viņus neieverot ?

S Sandris Feldmanis 08.07.2017

AGnes, paskatisimies tu atgriziesies čatavai ! pēc šitiem komentariem nebūs kauns iet Satiecmani.lv?

D Dzidra Tene 10.07.2017

ČaU, Agnese! Nezinu, par kuru Jāni tu raksti , jo čata tadi esam daudz,. Zini , Agnese, tev 29 gadi , vismaz rakstot sūdzibu, vareji pajautat savām draudzenem , lai izlabo kļudas, tas ir drausmas, ka tu smidini cilvekus. Un , Agnese, iemācies taču nemelot.

A agnese ozolina 01.08.2017

es uzkatu viņi nepareidzi dara viņi soda mus pa to mēs sevi aiztavam, viņi soda menesi, bet pienak tas meness tad viņi vēl pardomā soda vēl ilgak man viņi draudeja ar muža banu tapēc es te rakstiju piemineju jāni tenisu, piedotiet jus ari citi te rakstat, kapēc izdomāts sudzibas.lv mēs varetu sudzeties par satiec mani.lv viņi ir galvenie bet viņiem ir tiesibas pardomāt? viņiem nepatik dzirdēt patiesibu par iepadzišanas klubiņu, kads te var būt iepadzišanas klubiņš jā čatotāji ņirgajas pa citiem aizkar cieņu godu bieži, kāds var patekt kas nozime muža bans?

A agnese ozolina 01.08.2017

jautājums jums čatotāji, vai jums vadzigs potāls iepadzišanas klubiņš, nebūtu labi viņu slegtu visiem laikiem?taja vieta uztasitu normālu čatu,kura normāli čatotāji un galvenie?kuri nesleptu savas sejas vardus uzvardus pieskatitu čata kartību neliktu mums to darit?

A agnese ozolina 02.08.2017

miļie čatotāji, pasakiet man vai ir labi,kā galvenie draud čatotājiem?

A agnese ozolina 02.08.2017

miļie čatotāji vai ir labi,kā galvenie draud čatotājiem, pa to dos kadam muža banu,pa ne pa ko? uzkatu galvenie kadi mazi bērni pusaudži no 18 lidz 20,kas nesaprot,kad drikst banot kad nē. es bušu prieciga vairāk nebus satiec mani.lv daram visu iespejamo lai slēgtu lapu ciet.

PilotsTims 02.08.2017

Vai tiešām nevar atrast draugus un sarunu biedrus ārpus šīm čatu vietnēm? Apkārt ir tik daudz jauku culvēku, gan sarunām, gan pastaigām, gan tusiņiem, gan gultas priekiem, cilvēku ir tik daudz, un vismaz Tu viņus redzi aci pret aci, bet tur aiz monitora ekrāna katrs ir tāds kāds vēlas būt nevis tāds, kāds viņš patiesībā ir, Agnesīt.

A Aigars G. 08.04.2018

Tam var piekrist

M Māris Lipsbergs 10.03.2018

bernu darzssss riktigs

Kristine Legzdina 19.03.2018

Kapec nevar ieiet iepazisanas klubina

L Laila Lemeze 04.11.2018

esmu vīlusies man liegta ieeja jo esmu bijusi rupja es pat godīgi ne arvienu runājusi tur nēesmu

L Laila Lemeze 04.11.2018

gribu zināt ko rupju pateicu ka man uzlika liegumu?es tik šorīt Jurim labrīt paspēju pateikt

S SARIDON 11.12.2018

Da jūs vecos smerdeļus vispār no turienes vaig izspert ar kāju pa, lai iemācaties uzvesties, pretīgie slimiķi uz galvu. Dažam labam kā tai bezveidīgajai tauku blāķim ezeres santai jau vispār šizofrēnija beigu stadijā, personibas dubultošenās. Dzērāju un bomžu saiets kuri citiem jau mierīgi neļaus čatot, dirsīs smirdēs kamēr dabūs pa smaganām un kad nobano tad te raksta gaudu vēstules, ko tad es? Es jau neko? Vecie muļķi, katram kurš bez bildes ienāk, šuj klāt citas personas, ejat tak pie psihiatra lai zāles izraksta vai ķēdi isniedz jūs jau tādus pamuļķus bez saites sabiedrībā nevar laist. Tagad smirdat savos senioros apdirsušies līdz jostasvietai svētlaimē, tupās kompost kaudzes. Aizejat pie jauniešiem un pamācaties kā normāli cilvēki diskutē.

M Māris Dzenis 27.12.2018

kapec es nrvaru samaksat klubiņā naudu?