www.sudzibas.lv Sater Ilglaicīgs remonts

SIA Sater - Ilglaicīgs remonts

Uz remontu tika nodota audio ierīce,remonts turpinās jau no 11.09 līdz šodienai (09.12) un nekādas skaidrības kad tas tiks pabeigts NAV! tāda sajūta,ka sarunas laikā meistars visu laiku aizmirst par doto ierīci un rodas iespaids,ka viņa stāv un netiek veikts nekāds ierīces remonts.

V

9 9wave 21.11.2017

Par SATER: pilnīgi analoģiska situācija! Tāda sajūta, ka remontē tikai to ko var uz ātro, pārējais tiek marinēts mēnešiem ilgi. Aleksandr, ja neproti un nesanāk - zvani un atdod atpakaļ, tā pat skaidrs, ka esi aptaisījis pakaļkājas!

J Juris Jansons 27.09.2018

Arī es nokļuvu analoģiskā situācijā.Labo radiomagnetolu jau otro mēnesi.Līdz šim nedarbojās tikai radiouztvērējs,bet tagad aparāts neslēdzās vispār! Jautājums SIA SATER administrācijai- kur viņi ņem tādus meistarus -nemākuļus?Un vai vispār ir cerība dabūt savu magnetolu vismaz iepriekšējā izskatā?

G Gunvalds_2 10.07.2019

Ar manu resīveri tas pats. Marinēja mēnešiem, baroja ar ''zavtrakiem'' solīja katras nedēļas beigās darbu pabeigt u.t.t., kamēr aparātu nesavācu. Iesaku neuzķerties uz viņu sludinājumiem ja negribat sev sagādāt galvassāpes.