www.sudzibas.lv Sater Slikts serviss

Sater - Slikts serviss

Septembra beigās nodevu remontā kafijas automātu masķers Nikloajs solīja divu nedēļu laikā salabot un zvanīt. Kaut kā piemirsu. Pēc trim nedēļām uzzvanīju, masķers Nikolajs nesaprata, ko no viņa vispār gribu - beigās atnāca pie telefona cits vīrelis, un sāka precizēt, kas tad par defektu. Šonedēļ būšot. Tad nākamnedēļ. Pēc mēneša aizbraucu pakaļ, bet savākt nevarēju, jo bija vismaz izjaukt paspējis. Pusotru mēnesi cīnījās, beigās tik vien kā izjauca un salika, detaļu neesot, viss slikti. Piezvanīt laikam bija par grūtu
iespaids kā kaut kādā izgāztuvē, visos kaktos kaut kādi hlami un pāris apjukuši ļaudis pa vidu kaut ko darbojas.
Neiesaku:)

T Taisnīgums99 04.10.2020

Tad nu gan, kafijas automats ilgi remontaa un servisa redz esot nekartiba.
Un tas ir visas problemas?

M Marcis 07.10.2020

Nē, problēmas ir tajā, ka pusotru mēnesi pisa prātu un baroja ar solījumiem, un izdarīja tieši NEKO
Atdevu citā servisā. Otrdien atdevu, trešdien bija gatavs.