AtrisinātaSarmite Jankovska - TATTOO

Labdien! Es velos pasūdzēties par Sarmiti tetovētaju Jelgavā . Ši tā sevis dēvēta tetovetaja tetovē ļoti slikti . kvalitāte garam neesmu apmierināta ar viņas darbu. kad biju iegajusi pie vinjas akademijas iela sākumā uzņēma laipni sasveicinājās pectam sākas viņa bija alkahola reibumā , no mutes smirdēja pec izkarnijumiem un ALKAHOLA , prasīju vai viņa spēs uztetovēt viņa teica ja .. kad sāka tetovēt viņa sākumā novilka vienu līniju tinte nepalika acimredzami tinte bija paņemta pa maz beigās sanāca saraustitas skibas linijas kuras beigu rezultata puzņāja MANS TETOVĒJUMS IR SĀCIS PŪT ari zvaniju prasiju naudu atpakal un sākuma pacēla kaut ko nomurminaja begas izslēdza telefonu . arprāc mans ķermenis ir IZKROPĻOTS es vairs nevaru uzvilkt pelkostīmu MAN IR KAUNS RĀDĪT CILVĒKIEM SAVU IZKROPĻOTO MIESU !!!!!!!!!!!!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2016

Sarmite Jankovska vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T Tibina88 12.08.2015

Pati idiote..ka vispar atlavi tetovet cilvekam, kas nav pie skaidra prats..aizej tagad parbaudies vai vel bonusa inficeta ar kadu drzu neesi..tiesam nav ko teikt..cilveks praktiski uzrakstijis sudzibu par savu stulbumu..taa iet ka grib pa leeto kak njibudj..

S Sarmite Jankovska 14.08.2015

Es pat nojaushu, kursh ir tas "klients" :D veiksmi tev! Reku atsauksmes zem iistiem vaardiem.

K Kurwa 16.12.2016

Mulkibas, cilveki! Ta ir kapitalaka anti-reklama. Tik neizglitoti var uzrakstit tikai kads, neskolots skaugis ar kaut nelielu pieredzi saja joma, kas saja gadijuma ir Zikmanis un tikpat gudra Sigita. Zikmani, nokaunies, tu tetove 20 gadus un lipini klientus ar hepatitu. Mesla gabals, nedur cilvekus ar vienu adatu un tev nevajadzes begt no baikeriem un parcelties uz citu pilsetu. Ari Sigitu nevajadzeja precet tikai, lai nomainitu uzvardu. tu doma, ka neviens tevi neatpazis, edgar valter? visi tapat zin, ka esi zikmanis, tas tetovetajs, Par tattoo un Sarmiti gan pats daudz nezinu, vienigi varu pateikt par tetovejumiem, ko redzeju uz savam pazinam, ka tie ir lieliski. Kvalitativi strada cilvecins un godam pelna maiziti. A tu, zikmani vai valter, agri vai velu daspelesies ar savu mauku, Sigitu. Tevi atri uzraus uz mieta, mesls, ja turpinasi ar sadu necienu attiekties pret kolegiem un, it ipasi pret klientiem. Savukart Tev, Sarmite, veiksmi turpmakajas profesionalajas gaitas, lai Tev izdodas viss, kas iecerets!!! :)

S Sarmite Jankovska 13.11.2018

Diemžēl jūs neesat izdzēsuši šo viltus sūdzību no konkurentiem, kuri visiem lieto vienu adatu. Ceru, ka atradīsim risinājumu ar Jūsu mājaslapu. Jums jāapzinas, ka varat arī nomelnot kādu vispār par neko. Sarmīte Jankovska (ne ar cieńu)