www.sudzibas.lv Šarlotes Zobārstniecība Vera Siliņa - nevis ķirurģe, bet gan "miesnieks"

Šarlotes Zobārstniecība - Vera Siliņa - nevis ķirurģe, bet gan "miesnieks"

Trīs dienas mocījos ar sāpošu zobu (apakšējais 8. - gudrībnieks). Visbeidzot, kad sāpes jau kļuva neciešamas, devos uz Šarlotes Zobārstniecību pie dežūrējošā ķirurga. Cerēju, ka būs Dr.Štāla, taču viņai atvaļinājums, tāpēc tiku pie šīs V.Siliņas. Briesmīgāku pieredzi pat lielākajam ienaidniekam nenovēlēsi. Pēc uztaisīta rengena, neuzklausījusi manis teikto ( par to, ka man ir izteikts vemšanas reflekss un panika, liekas ka smoku) ievadīja man zāles. Pāris reizes noraustījos, kad viņa jau māsiņai teica : "nu paskaties , ko šī te izpildās, NU! Nez kā tad es varēšu to zobu izraut, ja jau pie zāļu ievadīšanas nevar nosēdēt?" Kad zāles bija iedarbojušās un manuprāt, man pat palika dulla galva, pēc ilgstošas skribelēšanas pa savu galdu, pienesa man papīru, kas japaraksta . Vienīgais ko atceros - summa 75€ un pie mana paraksta uzraksts - ja rēķins netiks apmaksāts - uzsūtīs tiesu izpildītāju.
Pa to laiku ienāca cita ārste un pieteica, ka ārpusē atvedusi vēl vienu , kam jāizrauj zobs. Tas Siliņu vēl vairāk sadusmoja un viņa sāka bļaut pa visu kabinetu, ka viņai redz mugura neesot loterijā vinnēta, ka viņai vēl jātiekot ar mani galā un ka aiz durvīm gaida vēl viens pacients, kuram arī jāizrauj 8. zobu. Un tas viss esot jāpaspēj pa nepilnu stundu, jo redz pēc 55 minūtēm beidzas darba laiks, bet uz vienu zobu vajadzīgas 45 minūtes.
Pāris reizes nesekmīgi paraustījusi man to zobu, ķērās pie smagās artilērijas. Lika māsiņai turēt manu galvu, pati ar vienu roku rāva man vaļā žokli, tā, ka man vēl 5 dienas vēlāk ir sāpīgi atvērt muti, un ar otru roku , stūma mutē kaut kādu instrumentu , ar kuru saplēsa man lūpas kaktiņu, sāka kaut ko urbināt vai zāģēt. Visi mani mēģinājumi pārtraukt tika ignorēti. Kad beidzot palaida vaļā manu žokli un izvilka instrumentu, es aizvēru muti un acis, lai kaut uz dažām sekundēm domās nebūtu šeit. Viņa sāka bļaut uz mani, lai atveru žokli un ļauju viņai darboties tālāk, citādi izmetīšot ārā no kabineta. Kad pāris reizes noignorēju viņas teikto, kas bija grūti uztverams viņas lauzītās latviešu valodas dēļ, viņa mani tik tiešām izmeta no kabineta. . . . Nākamajā dienā devos uz PSKUS Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centru, kur uzrādot šarlotē taisīto rengenu man uzreiz pateica, ka BEZ OPERĀCIJAS to zobu neizvilkt!!! VAI TIEŠĀM VIŅA TO NEREDZĒJA UN NESAPRATA??? VAI ARĪ VIŅAI SAGĀDĀ BAUDU SPĪDZINĀT CILVĒKUS, KURIEM JAU TĀ SĀP???

K

I Iveta 16.02.2017

Apmēram tā arī bija ar manu bērnu.
Viņam bija sācis augt zobs, bet nebija izkritis piena zobs, kurš knapi kustējās. Skaidrs, ka ir jāizrauj, lai jaunajam zobiņam būtu vieta.
Tikām pie dr.Siliņas - pirmie no rīta. Attieskme pret bērnu nekāda. Asi skatieni, runā bija jūtamas kā komandas - Sēdies!, Atver muti! Kas tev tur ir? Un... faktiski izlauza zobu bez kādām narkozēm vai atsāpinošās smērītes.
Nācās atkal bērnu ilgi pārliecināt, ka ne visi ārsti ir tādi.
Paldies dakterei Jaunušānei, kura nekad nav attiekusies pret bērnu negatīvi un ir panākusi pozitīvu uztveri par zobārstiem.

G Gertrudite 11.07.2018

Es biju pie A.Štālas tieši tada paša iemesla dēļ, bet ar iepreikšeju pieredzi, man vienkārši bija nepieciešams atgriezt smaganu lai gurdrības zobs neplēstu to un neradītu vel sāpes, bet Štāla man paskatījās mutē un pateica ka nepieciesams griezt zobu ārā. Netaisot rentgenu un reāli neredzot pašu zobu teica ka nepieciešams zobu izraut. Irpeikš kad biju griezusies pie cita ķirurga man teica ka ar zobu viss ir kārtībā.
Šo iemeslu dēļ izlēmu ka apmeklēšu citu ārstu un kā izrādās, kad uztaiījām rentgenu tiešām ar zobu viss kārtībā un nekādu problēmu, tikai nepieciešams atgriezt samganu. Tāpēc arī Štālu vairs neieteiktu, jo izjutu tik lielu vienaldzību, piektdienas diena, laikam viņai galīgi vairs negribējās strādāt, līdz ar ko velejās iziet vieglāko ātrāko veidu, vai vienkārši iekasēt leilākas naudiņas par raušanu.