www.sudzibas.lv Šarlotes Zobārstniecība Slikts serviss no A. Štālas

Šarlotes Zobārstniecība - Slikts serviss no A. Štālas

Es biju pie dežūrķirurga - A. Štālas sāpoša gudrības zoba dēļ, bet ar iepreikšeju pieredzi, jau zināju ka man vienkārši bija nepieciešams atgriezt smaganu, lai gurdrības zobs neplēstu to un neradītu vēl sāpes. Biju uz akūto stundu tieši pirms garām brīvdienām, pirms lieldienām, bet štāla man paskatījās mutē un pateica, ka nepieciesams griezt zobu ārā. Netaisot rentgenu un reāli neredzot pašu zobu teica, ka nepieciešams zobu izraut. Iepriekš, kad biju griezusies pie cita ķirurga man teica ka ar zobu viss ir kārtībā, ko varēja arī redzēt rentgenā un tas nekādā mērā neaug uz pārējiem zobiem, līdz ar ko nekādas nepieciešamības no viņa atbrīvoties nav.
Šo iemeslu dēļ izlēmu, ka apmeklēšu citu ārstu un kā izrādās, kad uztasījām rentgenu tiešām ar zobu viss kārtībā un nekādu problēmu, tikai nepieciešams atgriezt samganu.
Tāpēc arī štālu vairs neieteiktu, jo izjutu tik lielu vienaldzību, laikam viņai galīgi vairs negribējās strādāt, līdz ar ko, velejās iziet vieglāko, ātrāko veidu, vai vienkārši iekasēt leilākas naudiņas par raušanu.

G