www.sudzibas.lv Šarlotes Zobārstniecība Šausmīga “daktere”

Šarlotes Zobārstniecība - Šausmīga “daktere”

“zobārste” - Tatjana Zubare
Vairākus mēnešus mocījos ar zobu sāpēm. Ieteica man šarlotes poliklīniku. Ieejot iekšā kabinetā uzreiz skarbā tonī jautājums “ kādas problēmas? ”
es pastāstīju savas sajūtas, man pārbaudīja zobus un viņa teica “ vai nu es esmu akla, taču neko neredzu”. Paskatījās uz māsiņu un manā klātbūtnē pateica “meitene simulē un pārspīlē sāpes”.
Es teicu “ es maksātu naudu, lai simulētu? ”
viņa skarbi atcirta, ka tur nekā nav, lai eju taisīt rentgenu.
Visi pārējie dakteri ir jauki un pieklājīgi!
Atnākot atpakaļ viņa apskata rentgenu bildes un saka “ šeit nekā nav, nekas tev nesāp “
uz ko es atbildēju “ kad pieskārāties konkrētam punktam man pārskrēja strāva pa visu ķermeni un nerviem un uzreiz asaras acīs, jo sāpes ir milzīgas”
viņas atbilde ļoooti skarbā tonī “ gribi redzēt cik tālu ir vispār nervs no zobiem? ”
nesaprašanā par šo visu, es apmulsu, jo es neko neteicu par zoba nervu, bet nu labi, nav svarīgi.
Zubare - ir tikai viens caurums, bet tas nav tur kur rādi. Taisīt viņu vai nē?
Izteica to tā, ka acīmredzami nav ieinteresēta un izbola acis.
Uz ko, pašsaprotami pateicu “nē, meklēšu citu speciālistu”
un viņa pateica “ej meklē citu”

paldies nodaļas vadītājai maijai drīksnei par palīdzību un sapratni, uzreiz apskatīja zobu, sadakterēja un apskaidroja visu detalizēti un skaidri kāpēc ir sāpes un ieteica ļoti daudz lietas, ko darīt turpmāk.

Sākumā es ienācu un izteicu to, ka ļoti baidos, ir paniskas bailes. Ārkārtīgi neiejūtīga, rupja un nav savā vietā, ja reiz nodaļas vadītājai ir jāizdara līdz galam zobārstes darbs!
Ps. Tikai tagad izlasīju sūdzības par tatjanu un tās sakrīt tieši ar manējām! Neiesaku nekādā variantā!

D

K KatjaB 21.12.2020

Es pilnīgi piekrītu. Man nācās bērnu izvest no viņas kabineta 5 minūtēs. Mēs ilgi gaidījām rindā ((

J JolantaABC 11.02.2021

Jāsāk aktīvāk sūdzēties attiecīgajās instancēs, nevis sūdzības.lv, tad ir cerība, ka kaut kas pamainīsies. Tā nav “daktere”. Kur nervi ir - iemācījās, bet kā izveidot kontaktus ar cilvēkiem - nē. Mērkaķi arī var iemācīt rīkoties pēc instrukcijām, bet intelekts no tā nerodas