Sapņu mēbeles - Slikts servis

Labdien!
Vēlos pastāstīt par savu pieredzi par šī veikala apmeklējumu šodien. Mēs ar manu otru pusīti esam gultas un matrača meklējumos, tā nu iegriezāmies šai veikalā, pēc brīža pienāca klāt vīrietis kas tur strādā laj apjautātos vaj ir nepieciešama palīdzība un iedeva mums bukletu un sāk stāstīt par gultām utt... Viss jav ir labi, bet kāpēc es šeit rakstu sūdzību? Mēs esam latvieši un dzīvojam Latvijā kur valsts valoda ir latviešu. Pavisam vienkārši, mēs abi nerunājam krieviski! Cilvēks ar grūtībām mums stāsta latviešu valodā kautko, bet pēc tam viņš izdomāja runāt tikai krieviski! Ieejot veikalā Latvijā es vēlos laj mani apkalpo valsts valodā nevis valodā ko es, nedz mana otra puse nepārvalda...

L lelde 28.01.2017

kāds sakars te ar servisu?
Kā jau paši uzrakstījāt krievvalodīgs cilvēks jums centās izteikties latviešu valodā, un tas ka runā ar kļūdām un akcentu nu nekādi nevar saukt par sliktu servisu.

PS. ja jūs nesaprotat krievu valodu tā jau ir jūsu problēma, vajadzēja mācīties skolā

C critical thinker 28.01.2017

P.S. ja nesaprotat ķīniešu valodu, tā ir jūsu problēma, vajadzēja mācīties skolā. lelde atradusies

P Par latvisku Latviju 28.01.2017

Lelde ganjau pate esi krievene tapēc aizstāvi! Tur nebija ar kļūdām, bet gan nesaprotami! Izskatās ka pašai nav ko darīt un tā vien meklējies internetā kam piesieties :D žēl Tevis.

"Par latvisku Latviju", nevajag savu nevīžību piesegt ar pārspīlētu patriotismu! "Vai un lai", nevis "vaj un laj", ģerevņa!

P Pretenzija Pretenzija 28.01.2017

Kāpēc Leldei uzbrukt vajag? Viņai taisnība. Ir jāmāk latviešu valoda, jo esam valstī ar valsts valodu. Un ne jau visi esi tīrasinīgi latvieši, bet mēs e, tu viņš, viņa esam dzimuši Latvijā. Un ja tu būtu Vācija, Austrijā tak jebkurā valstī, arī tur tev prasītu apkalpot, komunicēt viņu valodā.

L Linards Leikums 11.04.2017

Kautko purkst uz cilvēku, neko par viņu nezinot ???? varbūt pirmo gadu tik Latvijā ? Un iespējams, ka baigi pacenties ???? citi visu mūžu te nodzīvojuši, maize un piens ,skan pēc nereāli sarežģītiem Ķīniešu hereoglīfiem... meiča pati raksta ???? laj, vaj un jav ... kādā valodā tas ir ? Cik zinu, tiešām ne Latviešu ! Ar pieturzīmēm ar juceklīts... ko tur purkstēt uz citiem, lai pati uz skolu vēl aiziet, ja jau vēlās būt priekšzīmīga ????

P Pretenzija Pretenzija 28.01.2017

Un skolā parasti bija izvēle starp 3 valodām, krievu, angļu vācu, tā lūk.

S [email protected] 28.01.2017

Mums. Normaalaa skolaa krievu valoda bija obligaata. Bet papildus izveeleeties vareeja vaacu. pie taas pashas anglku valodas-.

Ar valodas nepārvaldīšanu jau nu noteikti nevajadzētu lepoties. Pie kam, ja arī latviešu gramatika nedaudz klibo.

P Par latvisku Latviju 01.02.2017

Varu derēt, ka pats esi lielāks ģerevņa kā es ;) Šeit droši vien iegriezies un uzsūc negācijas ar baudu un komentē katrai sūdzībai ko kāds uzraksta...Tādi cilvēki kā Tu pat nav cienīgi saukties par cilvēkiem :D

Teica, Saeimā neiekļuvušas partijas nosaukums :D