www.sudzibas.lv Sapņu Fabrika cilvēku šmaukšana

Sapņu Fabrika - cilvēku šmaukšana

14.02. Sapņu Fabrika svin Valentīndienu. Uzstājās grupa Galaktika un ēnu deju šovs. Biļete ir 2personām 40 euro, 4personām 60 euro, bet biļetes cenā ir ga;diņš ar uzkodām un šampānieti. Nopirku biļeti, jo vēlējos sagādāt mīļotajam pārsteigumu, bet mans pārsteigums izgāzās, jo ēnu deju šovs bija vienkārši briesmīgs, kaut ko tur meitene kratījās, bet puisis stāvēja kā miets. Zvēru pilnīgs sviests. tam visam vēl klāt bija tas, ka dejotājiem raustījās mūzika un vidū viņu deju vispār pārtrauca. Tālāk šampānietis- to gaidījām stundu, kad devos noskaidrot, kur ir solītais šampāmietis puisis aiz bāra, kurš bija ģērbies parastās ielas drēbēs ar plikām rokām lika uz šķīvja uzkodas, kas tika liktas mums uz galda. pati redzēju kā viņš ar plikām rokām(bez gumijas cimdiem)ņem sāļos krekerus, smērē ar sieru un liek virsū ķiršu tomātu ceturtdaļas. Pēc stundas atnesa šampānieti, kas bija saliets glāzēs, tika piedāvāts vai vispār dzersim- jo savādāk šampānietis tiks izbojāts. (Lūk ko nozīmē skopums). Glāzē bija 130 ml šampānieša(strādāju bārā tāpēc ievēroju šādas lietas). Vienīgo prieku šajā pasākumā guvu no grupas Galaktika. Tie gan bija godam, Paldies, Jums!Kad koncerts bija beidzies devāmies un ģērbtuvi pēc mēteļiem- aaa, nododot mēteļus, katram vēl vajadzēja samaksāt 0.50 centus par gardarobi. Bet tad kad devāmiesuz ģērbtuvi redzējām plakātu- afišu, ko uzlika pasākuma organizatori- iespējams nopirkt biļetes uz šo pasākumu 2personām 20 euro, bet 4personām 30 euro. Fantastiski!!!!Jutos reāli apšmaukta un tāda nebiju vienīgā. No pārejiem apmeklētājiem dzirdēju-:"Labi, ka vēl pa toletes apmeklējumu neprasa naudu."Paldies Jums, Sapņu Fabrikas organizatori, Jūs izbojājāt mums Valentīndienu!!!Nākotnē tik novēlu, beidziet skopoties un taupīt, un apšmaukt pasākuma apmeklētājus. Ja esat tik nabadzīgi, nerīkojiet un nesoliet zelta kalnus. Un, ja Jums žēl šampānieša - pasakiet, aizsūtīšuPasākuma apmeklētāja Viva