Santas Rezidence - Kretīnisms

Labdien!
Viesnīca santas rezidence kā vienmēr ar savu alkoholisko santu vienmēr izceļas!
Ņem darbiniekus uz sezonu, jeb drīzāk uz 2 mēnešiem no 3 mēnešiem pārbaudes laika, tad meklē atkal citus, tad atkal citus, lai nemaksātu pilno likmi un nemaksātu veslības apdrošināšanu.
Darbs sastāv pārsvarā no tā, ka jāizliekas vnmr laimīgam, lai ko tu dari, nedod odins, būs negludināta forma (btw - par savu naudu jāpērk - vismīļiem dod tikai priekšautus) , dzeramnaudas dalās - 70% viesmīļiem, 29% virtuvei, 1% trauku mazgātājiem un apkopējām.
Santa vnmr dzerstiņos ir lopā, apkārt blandās dēles, kura bļauj, cik Skaista viņa ir, no pastāvīgajiem viesiem ir baikeri, helēna ora, kura jauc alu ar šņabi un citas 3 zvaigžņu slavenības, bet jāizliekas, ka baigi interesē viņi.
Saimniecības darbu vadītājam vispaŗ darbs vāks - jāmēģina kkā zemi sagrūst pēc lietavām uz kalna un zem tiltmājas, lai tas neiegrūstu upītē zem svara.
Un jā - nelaipni klienti saņem "bonusus"ēdienā:)

D Dzintra Tabore 12.03.2022

atkal meklē darbiniekus.

P Palīgs neskaidrajiem 13.03.2022

Es nesaprotu kāpēc jūs par to visu tā pārdzīvojat? Lai taču tā rezidence iet šķērsām! Jums tad kas?