K kitijasmile 20.12.2014

Klausies tu izspurusa govs. pievaldi savu netiro muti.
Doma ahuena kruta esi . velreiz saku sac atbildet pa vardiem. vispar gan tu gan tavs dels. ko tu aizstiec to santu. mate kkada vinai esi ka zini ko vina dara un ko ne.. ja nezini ko saki tad labak pakluse un es tev to silti iesaku . labak no sakuma paskataties pasi uz sevim. bet ja sevi jau neredz tikai citus. ciest nevaru sitas klacu vecenes. varu iedomaties kada busi vecumdienas. baigi varena juties rakstot visas sis jelibas, tev tas baudu sagada stoli??? tas ka esi vecaka nenozime ka kko te muldet vari. fantazija tev laba, nenoliegsu. tapec nebrinos no kurienes tavam delam tada mute. aizej baldrianus sarijies, vizmaz nervini nomierinasies. kkas nepatik tad neraksti savus komentarus un turi meli aiz saviem zobiem ja vsp tadi ir. ciest tevi nevaru . velreiz tik pasaki kko ne ta par santu. pirms spriedele uzzini visu kartigak .. bet lidz tavam ausim diezvai nonaks informacija ka ir patiesiba jo jums tac ir delins kurs samelos ta, ka nemaz neliekas. Kurs jus aiz muguras noliek un visiem stasta ka berniba esat vinu pametusi uz vairakiem gadiem un nosplauties bija ko vins dara un ka vinam ir. un vaitad ta nav? ceru ka taisniba tev acis kodis. ta ka tu pret citiem ta pret tevim, es nebusu no tiem cilvekiema kas kluses un visu sadi atstas. ja vajadzes uzrakstisu ari par jums abiem. DiezVai jums tas patiks.

Tavai zinasanai neesmu santas radiniece pat ja ari butu tadai, ka tev to nezinat!!! Izsprovice vel mani. Redzesi, kas bus. Klacene ar visu savu lielo muti.

K kitijasmile 20.12.2014

Un ne Inesit - liela klacu mute, neesmu es Santa. Neuzstraucies. P.S ieteiktu nogriezst savu varnu ligzdu.

Labdien!
Varbūt pirms apsaukāties, paskaties kas raksta komentārus.
Es jau sen nēesmu šeit bijusi.
Un zem nika jurists, es nevienu nepazīstu.
Tā kā pievaldi pati muti, pirms apvainot cilvēku.
Man jau pietiek mēslu, lai vēl pa citu mēsliem vandīties.
P.S.Un ja jau Santa tik godīga, tad paprasiet no kurienes viņai nauda pēdējās dienās ir parādījusies un ja arī mans dēls to būtu devis, tad godīgā Santa būtu pārskaitījusi viņam atpakaļ doto naudu, bet nē ņem to un vel prasa.

L Lepnā Lavīze 21.12.2014

Tupu lauku cilvēku razborkas. Veca bāba, kas aizstāv dēliņu, tups dēliņš, kas dala naudu pa labi un kreisi, un mazizglītota lauku skuķe. Tak satiekaties, bābas, savā miestā un izplūcat viena otra matus!

K kitijasmile 21.12.2014

ierunajas nelauke. tu esi vel lielaka lauke neka dazs labs ja. es ari maku uzstaisit citu profilu un telot citu cilveku. Aizstavi aizstavi, man tas viss mazak uzstrauc. Kurai te vajadzetu izsplukat matus no tas varnu ligzdas, nejau man.
Neviens nav vainigs ka tavs delins visam suta naudu tpt vien lai tik kada butu kopa, bet, ka jau mineju ieprieks neviena ar tadu nebus kopa.

Dels pa kuru jums rupji sakot pajat bija berniba . a tgd peksni telo te mammiti .

Un vispar teiksu ta IESKRIENIES!! sapratu, ka lieki te kaut ko rakstu, tadai ka tev neko neieskaidros. Tas ir tas pats kas, runat ar sienu un tik un ta bezjedzigi.

Ka ari nevajag teikt, ka tu te sen neesi bijusi. padoma logiski. vakar uzrakstiju un te peksni paradijies tu un saki kko muldet.. neviens nav tik stulbs tavai zinasanai un sen jau ir skaidrs, ka esi viens un tas pats cilveks Inesit. Ej savus debilismus citur raksti un ja no tevis sanaktu diezgan laba telotaja;) mosk ej iestajies teatri.

B bekija 21.12.2014

Nēesmu neko mainijusi un neslēpjos arī, tā kā jūsu apvainojumi mani neskar.
Daudz jūs zinat par manu dzīvi, tā kā noprotu ka tu esi tāpati godīgā Santa, kas slēpjās.
Lieciet man beidzot mieru, neko es jums nēesmu parādā.
Gribat izrunāties nāciet un runājiet aci pret aci, nevis te muldat
Visu labu!

K kitijasmile 21.12.2014

Pat ja ari esmu Santa nu i sto? Nav vienalga. Ja jau esi tik loti parliecinata, tad jau prieks, ka esmu Santa.
Doma, ka Santa ir vieniga kura jus pazist . Tad jau laikam no majam nelienat ara. Padoma ari par to, ka brauc viena autina..

Ja Jus neaizskartu, tad pati nemaz te nelistu un neko nerakstitu. Bet ne tak jaienak un par spiti jauzraksta. Butu bijusi gudraka tad vispar neko nebutu pat sakusi rakstit. Speciali vakte un skatas visam lidz. Nebrinos ka ik pec paris min te nakat ieksa un parbaudat.:D

Liksu miera tikai tad, kad iznemsiet sos visus tekstus ara. Bet ja ne varu pat garantet, ka naksies atbildet. Tavu nummuru ari nav gruti dabut no pasas Santas.
Atceries. Ta ka tu pret citiem ta pret Tevi un iespejams ka vel trakak. Tu iesaki, Es nobeigsu tici man.

B bekija 21.12.2014

Es jau labprāt izņemtu visu šo jezgu ārā no sūdzībām, bet nezinu kā.
Tā kā ja jums zināms, kā to izdarīt, tad dariet man zināmu.
Lai jums jauks šis vakars!
Ir Ziemassvētku laiks!

L Lepnā Lavīze 21.12.2014

Padumjā lauciniece, man ir savs profils un jau sen. Ne ar vienu iesaistīto man nav nekāda sakara. Vnk skatījums no malas. Ja jau publicējat, tad te var lasīt un komentēt visi.
Bekij, raksti administrācijai, apakšā lapā ir kontakti, tur ir informācija, kā viņus atrast. Gadās, ka izņem sūdzības.

L Lepnā Lavīze 21.12.2014

Kitijasmīle - izcili stulbs niks.

K kitijasmile 21.12.2014

Ar debiliem cilvekiem nav verts runat;)
Laukene. Drosvien pati esi viss tiraka lauceniece.

Kura simts punkti ir Inesei pazistama un piebalso ka mazs berns.

L Lepnā Lavīze 21.12.2014

Domā ko gribi, stulbā sieviete. Skandālus autobusā taisīs, otram matus plūkās. Sen te tāds cirks nav lasīts. Tāpēc arī te vispār iekomentēju. Pilsētā tādā veidā konfliktus nerisina.

K kitijasmile 21.12.2014

Stulba pasreiz te esi tikai tu!

L Lepnā Lavīze 21.12.2014

Es, atšķirībā no tevis, kolhozniece, nepublicējos pa visu Latviju un vēl ar tādām gramatikas kļūdām.
Pārtulkojot tekstus normālu cilvēku valodā, situācija visdrīzāk tāda; kāds neveiksmīgs un panaivs lauku džeks sailgojies pēc lielas mīlestības un ķer to, ko var noķert, bet, loģiski, noķeras tikai kaimiņpagasta mazizglītota un trula lauku skuķe un tā pati par naudu. Kas kaut kādā veidā izmāna dēla gādīgai māmiņai naudu. Māmiņa redz, ka dēlam nelīmējas kā gaidīts, un prasa naudu atpakaļ. Bet skuķe jau sen naudu notriekusi lētā gala Ķīnas lupatās un lētās cigaretēs. atdot nav ko un nopelnīt arī nav kur, jo vietējā govju ferma sen bankrotējusi. Arī bagātie čomi neķeras. Ja pat gribētu, atdot nav ko. Bet māmiņa izrādās neatlaidīga, jo parādu pilns un arī naudas nav. Un tālāk viss labākajās lauku tradīcijās.

L Linda Vanaga 21.12.2014

Mīļie cilvēki, beidziet sevi apkaunot.

K kitijasmile 22.12.2014

Sakars ar maminu??:D:D:D:D:D
Pirmkart neesmu no laukiem, otkart nav nekada sakara ar govju fermam, kiniesu lupatam un t.t.. Tu pat nefiltre bazaru debila vecene. VNK SAKOT SLIMA KUCE! ;) uzraksti vel kko, ir par ko pasmieties.

A un ja kurs te ir kolhoznieks???? gadijuma ne juuus??:D:D:D:D Es pat neesmu no Baldones:D:D:D Divas debilas vecenes pasas atmodusas no laukiem. un kurs te pipe letas cigaretes, gadijuma ne pati Inese perkot no tockas kontrabandas cigaretes:D Del ta var sanakt baigie sudini ja vel to nezinajat. ;) Sava Depo tik sez pie datora vairak neko, podzinas jau visi mak pasbaidit piemeram ka draugos.lv un par to pelnit naudu. h

E edzins 22.12.2014

Iveta un Inese ieteiktu jums sakt beidzot nakt pie prata. Tas, ka jus seit kaut ko rakstat nevienam neko neizsaka, jo es Tevi Inese ari zinu un pat loti labi. Zinu kada tev ir mute un ka proti melot, un safantazet loti daudz ka klat.

Teiksim ta Tu gulta biji loti slikta, drosvien varesi iedomaties, kas es pa cilveku esmu, bet tas man viss mazak uzstrauc.
Visus sos gadus zinu, kada esi un man pateikt varbut kada ja jau par citiem cilvekiem proti dir*t?

L Lepnā Lavīze 22.12.2014

Kāpēc man būtu jānāk pie prāta? Es vispār esmu cilvēks no malas, un viedoklis ir izveidojies pēc divu personu sarakstes. No kurām viena persona ir kā miskastes bomzene, tāds stils ir nodzertām nelaimēm centrāltirgū, kas no miskastes izvilktu pudeli nevar sadalīt. Par to kolhozu, izskatās, trāpīts desmitniekā, jo ārdās kā traka. Ja jauna sieviete, tad divkārt pretīgi. Inese arī panaiva lauku sieviete, ka cer tādā veidā aizdoto naudu dabūt. Viņai bija jāvēršas policijā un jāraksta iesniegums par krāpniecību (kaut arī pati aizdeva? Pareizi sapratu?) Nu neko, nākošreiz būs gudrāka, neaizdos visādām ...

L Lepnā Lavīze 22.12.2014

Bet vīrietim kritizēt savas gultas biedrenes ir vīrieša necienīgi, tāds sīka kaulaina vīreļa cienīgs izgājiens, Redzēti tādi, laukiem caurbraucot: lielās kā gaiļi, bet izskatās kā plukatas.

B bekija 23.12.2014

Labdien!
Kaut kā nēeceros, tādu edzins, visi mani paziņas ir pieklājīgi cilvēki un publiski nebūtu izteikušies.
Tā kā nav ko līst, tur kur nevajag.
Un beigsim šo diskusīju, jau smieglīgi paliek.
Esmu jau aizsūtījusi administrātoriem lai šo sūdzību dzēš.