www.sudzibas.lv Santa Krāpniece pārdod nekvalitatīvas un neoriģinālās smaržas

Santa - Krāpniece pārdod nekvalitatīvas un neoriģinālās smaržas

Čigāniete nemitīgi apciemo solāriju studijas un piedāvā iegādāties itkā uz Tallinnk iegādātas smaržas. Visu laiku atteicu viņai, līdz viņa man piedāvāja iegādāties manas mīļākās smaržas. Iedodot viņai naudu, viņa uzreiz paziņoja, ka viņai esot jāsteidzas un aizgāja. Atverot iepakojumu secināju, ka smaržas ir atšķaidītas ar alkoholu. Pašlaik rakstu iesniegumu policijai par šīs meitenes krāpniecību. Ja kāds vēl ir iegādājies smaržas no meitenes, kuras iespējamais vārds ir Santa un saziņa tiek veikta uz nr. 28866206 vai nr. 26020555 lūdzu atstājiet ziņu komentāru sekcijā.Pašlaik man ir arī video materiāls un sarunas ieraksts ar šo konkrēto meiteni un viņas pārinieku, kas tirgojās ar atšķaidītām smaržām un dekoratīvo kosmētiku. Meitene ir aptuveni 165-170 gara, brūnām acīm un melniem matiem. Paldies! :)krāpniece pārdod nekvalitatīvas un neoriģinālās smaržas

U

D dibendraana 15.10.2015

Smuka vismaz? ieliec bildi

donna b 16.10.2015

Nu loti ekskluzivs izskata apraksts... *Meitene ir aptuveni 165-170 gara, brūnām acīm un melniem matiem.* Ta varetu but es...

U Uzķēros 16.10.2015

Apskaties, ir dots numurs pa kuru meiteni var sazvanit..

S Svati 27.10.2015

Pie mani arī gribēja pardod telefona kopiju... Šeit ir viņas dokumenti (ID card) un foto.

M Mārīte 16.03.2016

Es pie viņas ļoti bieži iepērkos. Nemaz nezināju par šādu lietu.. :/