www.sudzibas.lv Sanoda krāpnieki

Sanoda - krāpnieki

Saka, ka ražo mēbeles, patiesībā iepērk no citiem un pārdod uz pusi dārgāk! Regulāri pārkāpj līguma noteikumus! NEKAD nevar atvest laikā mēbeles. Ir bijuši gadījumi kad mēbeles kavējas 6 mēnešus pēc nolīgtā termiņa.
Iesaku neiesaistīties ar viņiem! Darbinieki neapmierināti, jo algas laikā izmaksātas tika vairāk kā gadu atpakaļ. Dažiem darbiniekiem algas kavējas vairāk kā pusgadu. Un viņi turpina pieņemt jaunus darbiniekus!
Darbinieku maiņa tur ir bieža parādība. Nomainījušies 5 gadu laikā varētu būt pie 100. Cits noturas pāris dienas, citam apnīk pēc nostrādāta gada.

Labāk nepērciet mēbeles šeit. Cenas pārāk dārgas par neatbilstošu kvalitāti! Bez tā vēl, nāksies gaidīt pāris mēnešus pēc līgumtermiņa beigām un klausīties nodarbiniekiem bezgalīgās atrunas par laikā neatvestām mēbelēm!!!

J

C cits Jānis 30.01.2012

Cits Jānis!!!

Nepieekrītu, Tev Jāni(kurš baidās sava īstā vārda atklāšanas), Sanoda neiepērk no citiem mēbeles, kā TU deklamē, bet paši montē un tai arī pieder salons, kas tirgo mēbeles, kā jebkurš cits salons, kas piedāvā savas ekspozīcijas, par savu noteikto cenu!
Slinkums rakstīt, bet es Tev nepiekrītu, neesmu ieinteresētā persona.

B barija 17.01.2013

Tā kā esam kokmateriālu piegādātāji arī uzņēmumam Sanoda, tad nu šeit komentāri lieki!!! Tad labus izejmateriālus iepērk lai nokurinātu? Ja savu žulti izgāz, jo negribēji strādāt vai tamlīdzīgi, tad nu neko nevar darīt... Arī esam darba devēji, zinām šāda veida "gudrīšus". Arī mums darba kabinets priekšniekam iekārtots ar Sanodas mēbelēm, kas kalpo jau 6 gadus un nav radušās pilnīgi nekādas prblēmas ne ar mēbelēm, ne mehānismiem.