LV RU
www.sudzibas.lv Sanitex / Officeday Latvia / BLS / PromoCash& Carry Darba devējs, kas pārkāp jebkuru darba normu, attieksme pret darbiniekiem neadekvāta vadība

Sanitex / Officeday Latvia / BLS / PromoCash& Carry - Darba devējs, kas pārkāp jebkuru darba normu, attieksme pret darbiniekiem neadekvāta vadība

Brīdinu par darbu šajos uzņēmumos. Visam firmām viena sanitex vadība. (lt)
šiem uzņēmumiem nav vajadzīgi augsti kvalificēti speciālisti ar plašu pieredzi un zināšanām, kas ilgus gadus strādā. Ja tev ir argumenti, zināšanas un savas domas, tu vēlies, lai uzņēmums attīstās - ‘’tu esi slikts’’. Strādnieki, kuri strādāja 5-20 gadus, tika atlaisti.
Veselības apdrošināšana, profesionālu izaugsmi, stabilu algu, dinamisku darba stabilā uzņēmumā, korporatīvi pasākumi – saukļi ko izmanto vadība. Īstenība katru nedēļu ‘’kaudzēm’’ cilvēku iet prom. Un tas ir biroja darbinieki, kuri stādā par vadītājiem. Sludinājumi interneta vietnes izliek visu laiku.
Viņiem ir normāla prakse atlaist cilvēkus divu dienu laika, piespiesta kārta uz savstarpējas vienošanās.
Vadība attieksme, pret darbiniekiem, ka pret pilnīgu sūdu.
Nerunājot par iekšēju darba bardaku.
Kādreiz officeday latvia, bls bija ļoti labi darba devēji, kamēr sanitex nekļuva par viņus saimnieku.
Nekāda gadījuma neiet strādāt uz šiem uzņēmumiem!

An

Komentāri (3)

Az Azik99 12.03.2018

Piekrītu, laiku atpakaļ intereses pēc aizgāju pie viņiem uz darba interviju, strādāt tur netaisījos, bet interese liela kādēļ šiem darba sludinājumi ir nepārtraukti. Tak intervijā jau viņi uzvedas pārāk bravūrīgi. Saucamajai "personāla daļai" konvejiers, kura dēļ pat intervijas laikus nevar precīzi saskaņot. Neapskaužu tos, kuri tur iet strādāt, pa gabalu redzams, ka attieksme ir tāda, kā autors apraksta un, ja jau sludinājumi ir katru dienu, tad arī darbinieku mainība ir augsta. Bet ko var gribēt no lietuviešu kantora Latvijā, viņiem mērķis viens - maximāla peļņa par minimālām izmaksām.

St Stella Stella 24.03.2019

Piekritu visam, kas ir uzrakstits. Attieksme no vadibas puses ir briesmiga, neieteiktu iet stradat tada uznemuma, ja ir tada iespeja. Personala politika un darbs ar personalu ir bezcilvecisks.

Re reiniis1842 08.04.2019

pats biju uz interviju un piekrītu, pirmo reizi intervija sajutos ta, ka gribejas piecelties un aiziet prom, sakas jau ka pati vadiba nokave int.sakumu un neatv,visu interviju agresivi jautajami, bezmazvai ko tu seit mekle.loti neprofionala atlase, pasiem vajadzetu iziet atlaisi lai tadus atlaistu, esmu ari dzirdejis par lielu kadru mainu, aizgaju intreses pec. neiesaku nevienam!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes