www.sudzibas.lv Sanita Lankrete nekvalitativa matu pieaudzesana

Sanita Lankrete - nekvalitativa matu pieaudzesana

Meistare pieaudze loti nekvalitativus materialus, nem naudu ka par dargiem, kvalitativiem matiem, bet isteniba iegadajas tos frizierveikalos par letam naudam. Mulko cilvekus, iesakot dargas un labas maskas, un citus kopsanas lidzeklus par dargam naudam, kuru ista vertiba ir uz pusi mazaka! Solarija netiek ieverotas nekadas higienas prasibas. Naudu nem ka dargakajos salonos, bet attieksme pavirsa pret klientu! Paldies kolegei, kas atvera man acis! Milie cilveki! To, ko pardod si meistare, jus varat iegadaties turpat Riga, frizierservisa par 50 % letaku summu! Saprotu, ka katrs pelna naudu ka mak, un tagad ir gruts laiks, bet ne jau tik nekaunigi! Ja maska maksa 5 ls, to pardos par 10! Es neko neteiktu ja butu 7-8 ls! Bet 50 % dargak-ta ir laupisana! Nelaujiet lai jus apmulko ka mani!

D

M Mudīte 01.11.2011

Man visos skaisumkopšanas salonos piedāvā frizūru pa 0.25 Ls - lēti un skaisti!

L laura 07.11.2011

Kada adresee tas notiek?

I inetra 10.11.2011

Es nepiekrītu, jo sen pie viņas audzēju matus.Cik zinu, ka viss atkarīgs no tā cik kurš gatavs maksāt par matiem, gan jau lētie mati arī nav tik kvalitatīvi.
Esmu audzējusi arī citur- varu salīdzināt!
Man piemēram uz rokām ir līgums, par dalīto maksājumu- kas ir kā garantija. Kosmētiku var nepirkt, un skriet pats pa veikaliem, tikai cik zinu frizieru veikalos mums no ielas nekā neparādos par to cenu, kāda ir viņiem pašiem. Vēl kam nepiekrītu un man šķiet, ka kāds grib nomelnot konkrētu cilvēku- solārijā ir viss kārtība, to tīra pirms klienta. Vismaz man tā parasti ir.

D Debora 16.11.2011

Inetra! Klers serviss var nopirkt maksas ari parasti mirstigie, ne tikai frizieri! Un dubultot cenu-tas jau ir cucigi!

Reklama jau skaisti izreklamets par dalito maksajumu barteri, bet dzirdetas tadas lietas, ka tik turies!

L Laine 22.11.2011

Pilnīgi piekrītu!Man kapsulas saka dalities pec tris dienam!!! :((( [slēpt]@ kad zvaniju un stastiju radusos situaciju, mani vienkarsi brutali pasutija!! teica, ka ta neesot vinas vaina un vina par to neatbild!! nekad tur neejiet!

D Debora 26.11.2011

Un vel saka ka ganantijas dod.. cakare cilvekus!

S serberts 25.01.2012

kur viņa strādā, kurā salonā Rīgā.

T tici sev 13.02.2012

muahaaa-ak dies, ta tachu ta pati Sanita, un man skita ka vinai uzvards bij Bunatjana.
Ta vsp ir tik zems cilveks-vina man pati pirka matus(par kuriem nesamaksaja)pa 35Ls..un pa cik vina pardeva vinus???gan jau kkur apm100 ar poeliksanu...krch bij taa:
ka pasutija no manis matus, pardodu pa 35ls 70 cm garus par 100 skipsnam, varbut tie nav tadi ka klers mati, bet savu laiku vini godam nokalpo-bet nu labi...
tad vina pasutija, vinai vajadzeja atrak, piedavaju (ka dura) ka sutisu ar kurjeru un ka pec sanemsanas vina man naudu uz konta uzliks-shi piekrita, zvera ka ir pareiza...
ok sanema matus-nekadu pavadzimi neka neprasija, pat neieminejas, jo es vnm pec apmaksas sutu cilv pavadzimi ko njemu no firmas-shi pat neieminejas...
tad gaja laiks-ned, jau 2 ned-naudas nav-tad sakas visasas pasakas par vinas operaciju 2 dienas pirms jauna gada un 2 janvari redzeju vinai jaunas bildes draugiem lv profila no jaungada ballites:D CILVEKS PEC OPERACIJAS:D ar uzkrasotam lupam un plato smaidu:D tad saku rakstit lai naudu atdod-un ziniet ko vina izdomaja:DDD
ka vinas kliente uzrakstija par mani sudzibu PABa par to ka pardodu nekvalitativu preci:Dtad pa kuru laiku shi paspeja pielikt?tad kad teicu lai maksa par matie-shi prasija pavadzimi un firmas rekvizitus:DDD pricem te rekviziti, ja perku uz savu vardu un maksaju no svas naudas, tad pardodu.tad teicu ka pavadzimi izsutu kad prece ir apmaksasta-shi teica ka izsutis man vinus atpakaljs-ka tjip pielika tikai 4 skipsnas:D kursh idiots liktu 4 skipsnas???:DDDnu jau menesi man PAB neka neraksta un mati ja 3 ned pa pastu iet...kas tas par tadu duru????pieaugusi sieviete////

F fcuk 11.05.2013

Sita veca aita ar savu viiru - kipa ari frizieri, kurs vienmer lidzi (patiesiba alkoholiki - spriezot pec dvingas..) -
man reali matus sabojaja, jo pec krasosanas tos kartigi neizhaveja un mochija pari ar matu pannu !!!
To pamanot izravu vinai no rokam ar matu taisnotaju un pateicu "uzNeredzesanos" !!!

Nevienam un nekad neeisaku iet pie sis sevi izslavejushas "meistares" !!!
Laikam del sliktas slavas klienti vairs nenaca un tapec uztaisija to prikolu par matiem lizinga :D