www.sudzibas.lv Sandris Par ļoti nekvalitatīvu darbu izpildi

Sandris - Par ļoti nekvalitatīvu darbu izpildi

Nekad nesaistieties ar Sandri mob. tel. Nr. 20056761, kas it kā nodarbojas ar vecu ēku demontāžu, celtniecības darbiem un galdniecības pakalpojumiem. Tas viss ir fufels. Tēlo "baigo biznesmeni", kas strādā eksportam sūtot kamīna aizkurināšanas skaliņus. Atbraucot uz mūsu objektu viņa vārdi: Visu nojauksim, materiālus izvedīsim, visu aiz sevis sakopsim, maniem strādniekiem liela pieredze. Noslēdzu līgumu ar ZAAO par šifera izvešanu, viņš saka, ko tu maksāsi par izvešanu, es ceļu šķūnīti atdod man, bet izrādās ka pat mūsu vexco šīferi viņš pārdod tālāk.Bet gala rezultātā: strādnieki savākti pēdējie bomži, par kuriem netiek maksāti nekādi nodokļi, apšaubu vispār vai tāds Sandris maksā valstij kādus nodokļus. Strādnieki 1 stundu strādā, 5 guļ. Tad viņiem par karstu, tad lietus līst. Instrumenti strādniekiem nekādi, divas rokas un "tukša"galva. Ko ēst strādniekiem nav, visu laiku lūdzas lai iedod paēst. Pats "šefs" atbrauc, sakam viņam par lēnajiem tempiem, par izbraukto mājas pagalmu, par visu nekārtību objektā. Atkal viņa vārdi; Visu sakopsi, nesatraucieties. Tā ilga 4 nedēļas, kamēr iztriecām visu "biznesmeni"ar visiem viņa "bomžiem. Viņš strādā pārsvarā Vidzemes zonā, esiet uzmanīgi".

Z

M Milena 12.09.2010

Sakiet ludzu kads uzvards sim Sandrisam??

J Janis 03.01.2011

Sandris Upinieks dzivo Taurene pie vecakiem un ari pa Siguldu.

O Olegs 03.01.2011

Pidars riktigs ...

R rkv 15.01.2012

kā es varu šo Sandri dabūt rokā??? Man ir nenokārtas lietas. Palīdziet! Paldies jau iepriekš!!!