www.sudzibas.lv Sandra Stelpe Neatdod dārglietas

Sandra Stelpe - Neatdod dārglietas

Šī persona neatdod dārglietas, tajā skaitā zelta gredzenu, dažādas ķēdītes, kuras tika dāvinātas. Bet zinot, ka dāvinājumus var atpakaļ pieprasīt, šī persona neko neatdod un ir piesavinājusies. Plus vel personīgo dāvinātāja portretu arī neatdod. Nav zināms kādām personām viņa to izrāda, bet pēc vairākkārtejiem lūgumiem viņa to nav atdevusi. Tāpēc šī sūdzība ir tapusi. Ja šī persona nogādās šīs lietas iepakotas uz jebkuru pakomātu patiesajam īpašniekam, tad šī sūdzība tiks atrisināta. Nekā personīga.

K kosrem 09.12.2021

...Bet zinot, ka dāvinājumus var atpakaļ pieprasīt.. tas ir kaut kas līdzīgs ar manu kaimiņieni. Visādi palīdzēju ar remontdarbiem.Maksāja, mirušā tēva instrumentus deva. Un kad beidzu darbus,šī prasa visu atpakaļ!

B Bez vārda vārds 09.12.2021

Jāmāk uzvesties,tad neviens neko neprasīs atpakaļ. Bet ,ja pielaizīgi uzvedas kad tiek kautkas labs darīts un pēc tam kā nodevējs un gļēvulis aiz muguras izrīkojas, tad pilnīgi prasās atpakaļ prasīt visu. Tiek prasīts atpakaļ ne jau tāpēc,ka būtu žēl vai vēl kas, bet tāpēc, kad tu dod cilvekam kautko no visas sirds un viņš iesplauj dvēselē, tad negribas būt tas lohs kurš tikai cenšās un lien no ādas ārā,lai otram būtu labi un ļaut sev pāri darīt. Es arī esmu personība, nav ko pieradināt cilvēkus, izmantot cilvekus. Jaukt prātu citiem, ja pats neesi spējīgs ne uz ko labu.
Jāmāk uzvesties un tad neko atpakaļ neprasīs.

V Vitvit 25.01.2022

Kāpēc kā lohs?Tu arī esi losene vārda viss tiešākajā nozīmē.Losene kura visus te nodirš jo pati esi nevienam nevajadzīga niecība.Man tevi žēl.Ta nu nē.Nav gan.

V Vitvit 25.01.2022

Un vispār par nepatiesu vārda nomelnošanu tevi loseni var iesūdzēt tiesā.