Sandra Ķīleniete - Krāpšana

Sandra Ķīleniete pasūta studiju darbus, darbi vienmēr ir nepieciešami steidzami. Aizbildinās, ka daudz darba, mājās mazs bērns, lai tik ātrāk uzraksta un sūta darbu uz e-pastu, pēc tā saņemšanas uzreiz veiks maksājumu. Taču maksājums, protams, netiek veikts, atbildes uz ziņām netiek sniegtas. Mācās LU juridiskajā fakultātē. Pievienoju datus par šo personu, lūdzu, neuzķeraties, vēlas viegli iedzīvoties. IP adrese: 77.219.11.44. Ja kādam vēl ir kādas sūdzības par šo personu, vai ir bijusi negatīva pieredze, lūdzu, rakstiet man personīgi uz profilu.

N

C complaint buster 22.10.2018

Grib iegūt grādu ar plaģiātu, tas jau ir apkaunojoši, bet pat nesamaksājot solīto?!
Par plaģiātu, a.k.a. citu cilvēku akadēmisko darbu uzstāšanu par savējo students būtu jāatskaita uzreiz. Pasūdzies LU un viņu eksmatrikulēs!