Sandra Kadiķe, Ilgmars Kadiķis - Īrnieki - krāpnieki

Sandra Kadiķe un Ilgmars Kadiķis - pāris solīdā vecumā - īrē dzīvokli, kad sakrājies parāds, pamet dzīvokli nesakoptu, traukus nemazgātus un aizlaižas nezināmā virzienā. Īrēšanas laikā daiļrunīgā Sandra (dz. 1957.g.) visu laiku sola samaksāt rēķinus par dzīvokli, piesauc pat savu slimo māti, ka pašlaik ir problēmas un nevar samaksāt, bet pēc maza laiciņa visus parādus nomaksāšot... Vēlāk rēķinus sola nomaksāt vīrs Ilgmars (dz. 1955.g.), strādā Latvenergo, bet solīts makā nekrīt. Ja šie cilvēki atkal īrē kādu dzīvokli, iesaku uzmanīties - piekrāps...

J

Ausainītis 15.03.2012

Vecums nav šķērslis!

R rita 17.03.2012

Brīnums, ka Jums vēl traukus atstāja. Tā ir populāra parādu nemaksātāju ģimene Kurzemē. Tā vien tikai dzīvo. Parādu piedziņu firmu un tiesu izpildītāju vēstules nāk uz vecajām adresēm kaudzēm. Dzīvo arī īrē un nemaksā Saldus pilsētā.

J jānītis 19.03.2012

Traukus jau atstāja tikai tāpēc, ka netīri, un slinkums mazgāt... Nez kur tagad atkal noenkurojušies?