www.sudzibas.lv Sandra Junge Zadzība, krāpšanas, mantas bojāšana

Sandra Junge - Zadzība, krāpšanas, mantas bojāšana

Velos brīdināt cilvēkus no šīs ļoti launpratigas ģimenes, kas apzog, pārdod svešas mantas un atstāj īpašumu ļoti sliktā stāvoklī kas atrodas ventspili.
Sandra junge, viņas dels un meita ir garīgi slimi cilvēki. Viņi nekad neko nav darījuši un ir upuri un spēlē lomu spēlē, kad jūs viņus nepareizi apvainojāt.
Viņi nozaga un pārdeva visas manas vērtigas lietas. Biju vinus apciemojis un pamanīju, ka pēc kāda laika visa seta bija pilna ar atkritumiem un visādiem gružiem. Vairākus mēnešus viņi nemaksāja īres maksu, tāpēc man nācās viņus piespiest maksāt vai iet prom. Vēlos jūs brīdināt lai jus uzmanīties no šiem launpratigiem cilvēkiem. Tagad Sandra junge dzīvo Piltenes apgabala. Viņa solīja atmaksat visus paradus bet vairs nav nevienas zinas no viņas!

G Gulbenietis 26.02.2023

Par garīgi slimiem nezinu, bet tjotja bildē grādīgo točna nesmādē. Seja nodod.