www.sudzibas.lv Sandra Caune un Tycoon69 Ponzi shēma aktīva vervēšana

Sandra Caune un Tycoon69 - Ponzi shēma aktīva vervēšana

Saprotu ka veselais saprāts ir visiem bet nu tomēr ja jau šādi cilveki darbojas tad ir arī aitas - lai aitas izglītotu rakstu šo sūdzību jo Sandra aktīvi vervē cilvekus kārtējā shēmā - PONZI shēma. Pati neko neesmu iztērējusi vai pirkusi, bet lapā nopērkamie tokeni ir pilnīgi bezvērtīgi. Sandra sola jaunas tehnoloģijas , kaudzem naudu, kredītkartes, jaunā 21.gs. banka utt, bet pamata tam pilnīgi nav. Netērējie savu laiku un galvenais, naudu!

K

Andris Sa 23.01.2019

Ari nevajag ieguldit One Coin un Skyway capital jo ari ir ponzi piramidas.

H Herr, Adolfo 12.04.2019

Sandra Caunes k-dze savu biznesu vienmēr ir balstījusi uz citu cilvēku lētticību un nezināšanu.

L Lepi 22.11.2020

Neiesaistīties!

L Lepi 25.09.2023

Pieminēta arī Latvija.

L Lepi 25.09.2023

Minēta Latvija. Sandras vadītājs https://krypto-x.biz/2019/06/15/krypto-scam-tycoon69-und-stefan-hostettler-die-behoerden-schreiten-ein/