Sandra Blaķe - Slikts serviss

Vēlos nodot māju ekspluatācijā Inčukalna, zvanot uz būvvaldi, rekomendē projektētāju Sandru Blaķi? !
Vajag veikt projektā izmaiņas) . Satikāmies objektā aprīļa vidū. Safotografējost objektu, teica ka šo projektu sāks pildīt maijā. Šajā laikā, paspēju uztaisīt jaunu topogrāfiju, kadastrālo uzmērīšanu. Paralēli zvanot viņai, o'' emocijas, uz tel. Zvaniem neatbild, neatvana. Ja atzvana, tad katrreiz ar jaunām prasībā, papildinot, nepieciešamos dok. Darba izpildei''. Jūlija beigās, pie kārtējās sazvanīšanās un atgādinājuma, par manu eksistenci. Viņa argumentējot, ka ar mani ir neiespējama komunikācija nevēlas veikt šo darbu!
Brīdinu par: projektētāju ar vārdu Sandra Blaķe, zinu to tikai tāpēc, ka bija sarakste e-pastā. Ja vēlaties ievikt garumā savu projektu, būt pārteigtam par garastāvokļa maiņām, respektīvi neprofesionālu pieeju savam tiešajam darbam, neizmantot viņas pakalpojumus!