SanDisk 250GB - Nepērciet!!!

Nepērciet nekādā gadījumā! Vismaz par 100Ls noteikti nē! Par mazāku cenu vēl jo vairāk! Ķīnieši izgudrojuši programmu kas 2GB flešā uztaisa 250GB, bet formatējot šo brīnumu dabūsiet apaļu nulli bitu!!!

I

A Anon 02.09.2009

Wow, bro! Y have a teh WIN! ;3

P Phail 03.09.2009

Master FAIL!!

F freakart 03.09.2009

ZOMG! Teh FAIL, ja tu viņu nopirki.

M marss 03.09.2009

hahaha absolūts fail :D

P parad0xx 23.09.2009

Samaja bol'shaja flesh na segodnja u sandiska - 32Gb.
eto napisano u nih na saite.
eto ne "Ķīnieši izgudrojuši programmu kas 2GB flešā uztaisa 250GB", a v pol'she nakleiku perekleili i lohov razvodjat'... :D :D :D :D :D

pokupaite kompjuternuju meloch' ili v magazine s chekom, ili u proverennyh znakomyh. esli sami v etom ne ponimaete - posovetuites' so znakomym specialistom. nespecialistu glavnoe razmer pobol'she, a dlja specialista fleshka v 250Gb, eto kak mashina, kotoraja mozhet ehat' so skorostju 700 km / chas. :P

MacBeton 26.01.2010

:D
Kaukāds "biznesmenis" arī Liepājā te tirgoja tās fleškas. Kad kādi 3 pircēji aiznesa tos 128Mb mēsus uz LDC, un tur pateica ka tas ir 128Mb nevis 128Gb tad pats "biznesmenis" ar esot ieradies. Nu i tik pat stulbs aizgājis. Atradušies viltnieki, nu tik nopirks vairumā pa lēto un uzvārīs baigo kāpostu. Ja nauda lieka tad neesi āksts - ieliec bankā! Tagad tādi procenti, visi "mākleri" būtu ielikuši naudu no 2, 3 pārdotajiem dzīvokļiem bankā - tagad varētu nestrādāt. Bet nē, vajadzēja sapirkties porsche cayenne