Sandars Sandijs Sprosts - Krāpnieks, zaglis

Gribēju pabrīdināt par krāpnieku un zagli vārdā Sandars Sandijs sprosts. Man bija ielikts sludinājums par Razer Blade laptopa pārdošanu gan ss.lv gan facebook marketplace. Viņš ar manīm sazinājās no 25 695 071 numura un bija ieinteresēts atbraukt apskatīties laptopu. Atbrauca mercedesā kas bija vecs, grabošs, nekārtīgs, pats sandijs arī neizskatījās sakopts, nagi netīri utt, tāpēc tas radīja šaubas vai viņš būs pircējs, jo laptops it nemaz nebija lēts.
Īsi pēc laptopa apskatīšanās teica, ka gatavs pārsūtīt naudu. Manā acu priekšā sāka ievadīt luminor bankas aplikācijā manus rekvizītus un vēl paradīja vai viss pareizi ierakstīts utt. Beigās vēl atsūtīja screenshot ar maksājumu. Nauda uzreiz neienāca un "drošības pēc" viņš piedāvāja nofotografēt viņa pasi. Laptopu atdevu, jo domāju, ka ir pietiekami pierādījumi, ka nauda vēlāk būs, kas pašam tagad liekas muļķīgi un naivi. Viss izskatījās tik pārliecinoši, ka pat neiedomājos, ka tieku apkrāpts un apzagts. Uz vietas, tajā situācijā nedabūju visu cītīgi aplūkot, bet vēlāk varēja pamanīt kļūdas maksājuma screenshotā. Izradījās, ka tā aplikācija bija fake.
Mājās esot iegooglēju viņa vārdu un pirmais kas izleca bija raksts šajā saitā par iepriekšēju krāpšanu, tāpēc uzreiz sapratu, ka nekādu naudu nekad nedabūšu. Esmu sarakstījies ar viņu vēl pāris dienas pēc un draudējis, ka iešu uz policiju, bet viss ko viņš dara ir tērē laiku sakot, ka drīz piebrauks un atvedīs laptopu utt, ko viņš protams nedara. Visi viņa dati un pierādījumi ir nodoti policijā un sākšu publicēt viņa vārdu un bildi internetā lai pēc iespējas vairāki cilvēki ir informēti par šo mērgli.

R

7 777_21 23.04.2022

Ooo atkal šīs uzdarbojas!
Lūdzu liekat pēc iespējas vairāk par viņu informācijas, citos resursos. Man liekas ka visiem cietušiem ir jāapvienojas kopā pret šo personu!

S Suitfree 24.04.2022

jau sen vareja savakt to stulbo zagli visas bildes ir kada policijai ir problema vinu atrast, pat ar masinu atbrauc uz darbibam tak visur pa pilsetu kameras stav

K Krapnieks Sandijs 24.04.2022

7 777_21 24.04.2022

Izlasiju, tas ir šausmas. Apmāna un apzog cilvēkus uz nebēdu 🤦🏼‍♀️

7 777_21 24.04.2022

Visi kas ir cietuši no šīs personas, apvienojas tg kanalā, kopā mēs varam panākt lai šo personu sauktu pie atbildības!