Sandars Sandijs Sprosts - Krāpnieks

Sandars Sandijs Sprosts, krāpnieks kurš vilto dokumentus un maksājuma uzdevumus, lai iznomātu automašīnas un bez apmaksas tos izmantot.
Izdomas jebkādu atrunu kāpēc nauda neienāk kontā.
Apkrāpti ir 4 uzņēmumi, ir iesniegumi policija par krāpnieciskos darbību.
P. S. Iespējams zog detaļas no auto, jo pēc viņa lietošanas auto bagāžnieka tika atrastas detaļas no cita.

S SIA west auto 22.12.2021

Man nekad nav bijušas problēmas ar šo cilvēku nau izlaiž no paysera konta naudu saņemu 7darba dienu laika!Tīrakie meli! Parasti firmas kas krāpjas ar naudām liek sūdzības par nevainīgiem klientiem!viena no tam ir prime auto apkrāpa manu klientu uz 2000€ par bojājumiem kuri jau mašīnai bija pirms sanemsanas

S SIA west auto 22.12.2021

Zināma kompānija bija lielas problēmas

7 777_21 22.12.2021

Sandijs lūdzu ne rakstat maldinošus komentārus.
Visi zin ka no paysera nauda ienāk 1 dienas laika, ja protams nauda IR konta 👍🏼

S Sandars 05.01.2022

Zinu jūsu mahinācijas un ka sadarbojaties ar citam kompānijām izvilinot naudu no cilvēkiem ar šāda veida sludinājumiem
Dota kompānija kas uzrakstīja sūdzību “prime auto” un vēl trīs kompānijas tādas ka aka rent utt izvilina ar šādu nepatiesu sūdzību no cilvēkiem naudu!pieprasija man 4000€ un ja samaksāšu tad izņems sūdzību uz ko ko kategoriski pateicu NE pēc ka viss šis arī sākas lūdzu cilvēki neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem

7 777_21 17.01.2022

Sandijs, ka minēju mūsu pēdējā telefon saruna, viss tika ierakstīts.
Varbūt ielikt arī te lai citi paklausītos un uzzinātu patiesību, un zinātu ka Jūs esat krāpnieks un melis.

F FU mF 03.01.2022

Bija atnācis pēc amg mersedesa arī uz mūsu kompāniju. Pirmkārt, kavēja vairākas stundas, atnāca ar Bolt Food somu, draudzene gaidīja gaitenī (acīmredzami nevēlējās, lai iegaumētu viņas seju), sāka aizbildināties, ka ir sasniegti dienas limiti, mājās veiks pārskaitījumu. Piedāvājām izmantot mūsu datoru, atteica sakot “svešos datoros internetbankā nelogojos”. Auto tā arī neizīrējām, sapratām, ka cenšās mūs apkrāpt.

S Sandars 05.01.2022

Svešu cilvēku personas apliecinošu dokumentu ievietošana bez viņa atļaujas ir kriminalparkapums pat ko jūs atbildēsiet iepriekš minēta firma jau tika padota tiesa ar jums būs tieši tas pats par apmelošanu utt

G Gulbenietis 05.01.2022

Uz kuru, tu mazais kurmja ģīmis, tiesā padosi? :D

7 777_21 17.01.2022

Tas cilvēks neliksies miera, ir vairāki ziņojumi no vēl citam nomām par mēģinājumu iznomāt auto ar fake tiesībām un tiem maksājuma uzdevumiem

7 777_21 17.01.2022

Sandijs, vai tad Bolt food maz maksā ka pat nevarat samaksāt par degvielu DUS? pat nerunājot par autonomas pakalpojumiem!

S Sandars 06.01.2022

Uz tevi!interneta vari i jūs visi esat vieni lieli api****!

7 777_21 07.02.2022

Atkal uzdarbojas, zvana jau no šī numura +46739921278
Lūdzu neuzķetaties!

S SDarnbrough 17.03.2022

This individual moved over to properties from cars. He rented a flat from me and lived there for free with his school girlfriend (need to check the legality of this), never paid and sent fake payment confirmation, when offered to pay deposit in cash somehow avoided it. He was asked to leave last night and now he threatens my family with court.😂

Will be reporting him to police and taking to court for expenses I had past week!

7 777_21 24.04.2022

Visi kas ir cietuši no šīs personas, apvienojas tg kanalā, kopā mēs varam panākt lai šo personu sauktu pie atbildības!