Sandars Sandijs Sprosts - Krāpnieks - Krāpšana

ESAT PIESARDZĪGI! Krāpnieks vārdā Sandars Sandijs Sprosts!
Viss sākās ar portāla "ss.lv" sludinājuma izveidošanu. Nolēmu pārdot telefonu 'Iphone 13 Pro' šanī portālā. Šis te cilvēks vārdā Sandars pieteicās apskatīt telefonu, teica ka esot no ASV un vajadzīgs telefons, kas ir no Latvijas, jo ASV telefoni Latvijā nestrādājot. Saruna gāja uz priekšu un šis cilvēks jautāja vai telefona samaksa var būt ar bankas pārskaitījumu, jo naudas summa neesot maza un negribot staigāt ar tik lielu summu apkārt, ilgi nedomājot piekritu, jo cilvēks likās sakarīgs un līdz šim nebija nekādas aizdomas, ka cilvēks censtos apkrāpt.
Šim te krāpniekam atbraucot parādīju telefonu, viss likās kārtībā. Stāvot viņam blakus skatījos kā viņš veic pārskaitījumu no viņa bankas, kas ir Luminor konta uz manējo, kas ir Swedbank. Stāvot viņam blakus un skatoties, ka viņš ievada visus smard-id kodus un maksājuma dokuments tiekot izveidots, nelikās nekādas aizdomas, ka nauda kontā varot neienākt. Dienai ejot uz priekšu un naudai nenākot kontā sāku uztraukties. Vakarā zvanot uz luminor banku, saņēmu atbildi, kad naudai jāienāk līdz dienas beigām. Pienākot dienas beigām nauda nebija kontā un tikai, tad sapratu, ka esmu apkrāpts.
Rakstot šim krāpniekam no viņa puses visu laiku bija atrunas, ka nevar ierasties, esot citās pilsētās aizbraucis, ka es viņu cenšos apkrāpt untt...
Tātad Luminor banka ir tik superīga banka, nevaru izpaust savas sajūtas. Ja Jums šajā bankas kontā nav naudas un Jūs vēlaties veikt maksājumu, tas tik un tā tiks izveidots. Cilvēkam kā man, kas nāk no Swedbank, šī bija pirmā dzirdēšana, ka Luminor bankai nauda var aiziet mīnusā un maksājuma dokuments izveidots, kaut vai naudu no šī konta nenovilks tiklīdz netiks papildināts konts, bet maksājuma dokuments tik un tā ir izveidots, it kā būtu veikts maksājums.
Policijā ir ticis uzrakstīts iesniegums uz šo cilvēku, cerēsim, ka telefons tiks atgūts atpakaļ.
Lasot internetā sūdzības par šo cilvēku, sapratu, ka šis krāpnieks ir apkrāpis ļoti daudz cilvēku.
Padodiet šo ziņu tālāk, lai cilvēki neizķeras uz šāda veida krāpniekiem.
Pievienošu vairākas bildes no sarakstes.

K Krapnieks Sandijs 24.04.2022

Bildes.