www.sudzibas.lv Sana-S Nekvalitatīvs darbs

Sana-S - Nekvalitatīvs darbs

Pirms kāda laika biju Sana-S labot zobus. 1 reizē man tikai izurba veselu zobu un vēl 3 zobus. Sabāza visos 4 zobos "zāles", kuras jau tajā pašā dienā izkrita no zobiem. Nākamajā dienā aizgāju, salaboja man tikai vienu zobu, pie tam vēl ļoti sāpīgi laboja. Pārējos tukšus atstāja. Tas zobs man vēl sāpēja visu nākamo dienu. Pēc kādas nedēļas atkal sāpīgi laboja zobu, kurš man tagad ir "salabots", tikai nezin kāpēc sāp nenormāli pēc ēšanas, ir nenoslīpēts ar caurumu un visu laiku ēdiens ķerās un izraisa sāpes. Tas skaitās SALABOTS zobs? Vairs es tām mocībām cauri nevēlos iet. Atvainojiet, piedodiet, bet tas jau nu iet pāri visam. Uz nākamo sarunāto apmeklējumu neierados vispār, jo baidos, ka man atkal kaut ko "salabos".

Kolta 01.06.2019

Vajadzēja iet uz nākamo vizīti, mēle Jums ir un varējāt izstāstīt zobārstei visas problēmas.

Saivii 01.06.2019

Piekriitu augstaakmineetajam, komunikaacijas truukuma deelj jums tie zobi arii salaboti netiks.

Pīle. 12.06.2019

Un ko tā izstāstīšana dod, ja atkal tiek "salabots" nepareizi?