Sana EL / Santa Akmane - Slikts serviss

Neiesaku izmantot sis zobarstes pakalpojumus!

Nemak saprast/izplanot situaciju, panem darbu ko nav gatava pabeigt, nervoza un neapmierinata ar dzivi, steidzas un dara nekvalitativi...

Beigas paliksiet uz ielas ar nepabeigtu - izjauktu muti, kkadiem pagaidu risinajumiem un busiet spiests steidzami meklet citu zobarstu, ko darit talak jums ari neviens nepateiks.

slikts serviss

Neiesaku izmantot sis zobarstes pakalpojumus, nemak saprast/izplanot situaciju, panem darbu ko nav gatava pabeigt, nervoza un neapmierinata.. Paliksiet uz ielas ar papusei sataisitu muti un busiet spiests steidzami meklet citu zobarstu

Vagons Komā 29.05.2020

Kapēc sūdvagons smird pēc zobārsta ? Zobārstam kanalizācija čupā?

V VALENTINA Andrejeva 27.11.2020

Возмутительно читать такой несправедливыи отзыв о замечательном высоко профессиональном СПЕЦИАЛИСТЕ ! Я лечусь у Санты Акмане Sana-El много лет и утверждаю, что она всегда уравновешена и само спокоиствие, даже имеет особую позитивную ауру, не говоря уже о височайшем качестве её работы. С благодарностью Valentina Andrejeva