www.sudzibas.lv Samsung Latvija Krāpšana - garantijas servisa atteikums bez pamata

Samsung Latvija - Krāpšana - garantijas servisa atteikums bez pamata

Iegādājos telefonu Samsung A7 2018 pēc 2 nedēļu saudzīgas lietošanas ar aizsargstikliņu un maciņā no rīta noņemot no lādētāja - ekrāns viss lillā pleķos! Nākamajā vakarā ekrāns nodziest pavisam un telefons nav lietojams!
Servisa centrs paziņo - mehānisks bojājums - micro plaisa amoled displeja slānī, lai gan ārēji telefonam vēl oriģinālā korpusa plēvīte nav neviena skramba, kritis vai kā savādāk bojāts nav! Bet serviss zin labāk un tas, ka nav ārēju ar aci redzamu bojājumu nav nekāds rādītājs. Lai gan ārzemju sūdzību portālos ir daudz šādu sūdzību, kuras ražotājs atdzīst displeja brāķi - lv nē! Displeja maiņa 120 eur! Kas arī šķiet neadekvāti augsta cena 200 eur vērtam telefonam!
Secinājums - ja citu ražotāju un arī samsung ekrāni saplaisā ar "zirnekļa "efekta plaisām, bet telefons ir lietojams tad šis ir jauns vējo/nekvalitatīvo izstrādājumu līmenis - ekrāns vienkārši nodziest un telefons nav lietojams.

Ar šo gadījumu arī man un manā paziņu lokā noslēdzas Samsung telefonu izvēle.
Arī citiem iesaku 5 reiz padomāt pirm Samsung telefonu iegādes.

D

Z Zīļuks 11.04.2019

Ļauj man minēt - apkalpoja MTTC? Šī viņiem ir ierasta prakse, ražotāja atzītus defektus uztaisīt par "mehāniskiem" bojājumiem un atsaka garantijas remontu. MTTC - dubults ieguvums - Tavi 120 EUR un ražotāja kompensācija(jo Tev nesakot tas tiek ražotājama pasniegts kā brāķis).

A Andrejs Mozovs 12.04.2019

Šī paša iemesla dēļ ir jāiegādās pirkumam klāt apdrošināšana, samaksātu noteiktu pašrisku un saremontētu tev telefonu daaauuuuudz reiz lētāk

D D. Silklans 12.04.2019

Varbūt tomēr nopietnam ražotājam pašam vajadzētu nodarboties ar garantijas apkalpošanu, nevis uzticēt to negodprātīgiem servissiem par kuriem pilnas malas ar sūdzibām cilvēki sarakstījuši? tad arī nevajdzēs pilīgam mēslam piedāvāt papildus garantiju un apdrošīnāšanu.by the wej- desmitiem sūdzību - vai tad cilvēkiem tiešām daŗīt nav ko darīt , kā rakstīt sūdzības par vienu un to pašu ?

Pārdеvējs© 12.04.2019

Atstāt telefonu lādēties uz nakti nav saudzīga lietošana

D D. Silklans 12.04.2019

Jā, un tapēc samsung telefoniem ''iztek'' lillā ķīselis displejam un ekrāns nodziest vispār...tagad zināšu.citiem arī tā teikšu- tā ar samsung notiek

Pārdеvējs© 12.04.2019

Tas notiek ar Samsung telefoniem kurus nogrūž uz Trešās pasaules valstīm t.sk. Latvijā