www.sudzibas.lv Samsung atteikta garantija

Samsung - atteikta garantija

Pirms kāda laika iegādājāmies Samsung monitoru, bet par nelaimi viņš sabojājās. Vakar slēdzot iekšā viņš neslēdzās iekšā. Dators atradās privātmājā otrajā stāvā atsevišķā kabinetā uz galda. Šodien nogādājām Servisnetā uz remontu, bet tur paziņo ka garantija ir atteikta, jo ir ieliets ūdens. Gribētos zināt kā ir iespējams monitorā ieliet ūdeni, ja māja nav noplūdusi. Neiesaku nevienam izmantot šā kantora pakalpojumus, jo tāpat garantiju atteiks, lai tikai jūs taisītu preci par savu naudu un ienestu viņiem peļņu. Ar šo kantori tas nav pirmais šāds atgadījums, kā dārgāks remonts ir nepieciešams precei tā tiek atteikta garantija, aizbildinoties ar ūdeni, nomešanu zemē vai ar kādu citu iemeslu, kas ir minēts garantijas talonā.

Z

E Erps 04.01.2011

Manuprāt vajag veikt monitora ekspertīzi, kas noteikti spētu sniegt atbildi cik pamatoti ir darbnīcas apgalvojumi.
Tā jau ir cūcība augstākajā mērā.

MacBeton 06.02.2011

Ar ServiceNet pārāk bieži ir tā. Tapēc vajag izvēlēties lētas mantas un vēlams ar NE-servicenet garantiju.
Plīst viss, jautājums tikai par ko pārdzīvosi vairāk pēc 24. lietošanas mēneša - 280Ls vērtu Asus vai 480Ls HP/Dell/Hujony (portjika variantā).
Un garantijas laikā tas pats, izvēlies tādu kam garantiaj nav servicenet, to teu pateiks jebkurš pieredzējis tehniķis vai klients. Domāt vajag PIRMS pērc tehniku, 108Ls monis vai 180Ls. Vienu brīdi tak paliek izdevīgāk paņemt mazāku moni darbam un kautkādu TV filmām. Visas videokartes nu jau ir ar vairāk par 1 izeju.

J JR 07.02.2011

Androna loģiku mācīja laikam bērnudārzā! :D
Serviss atsaka garantijas remontu pamatojoties uz konkrētām lietām, nevis aiz nav ko darīt! Ja cilvēki loģiski nesaprot, ka serviss nekādā veidā nav ieinteresēts garantiju atteikumos - tad nu man ir žēl Valsts izmestās naudas to cilvēku izglītība, jo līmenis ir nekāds.

Es te paskatījos dažās tēmās Androna komentus, un pameklēju pa google kas tas tāds par Andronu ir. Izrādās ka slavenība... :D

S servisnet 16.03.2011

Servisnet nenodarbojas ar garantijas remontiem. Bieži tiekam jaukti ar ServiCENET.

A Astere1000 11.07.2013

Jā, diemžēl, mums ar nācās saskarties ar šo ļoti nepatīkamo pieredzi. Pirms diviem mēnešiem nopirkām portatīvo datoru Samsung 350E5C i5/6 (360.00 Ls), pēc mēneša lietošanas, ņēmu rokās datoru, un tajā brīdī saplaisāja datora ekrāns. Vērsāmies gan veikalā, gan šajā servisa centrā, gan pašā Samsung pārstāvniecībā. Visur mums garantijas remontu atteica, sakot, ka paši vien esam vainīgi. Ļoti nepatīkami.
Arī mana māsa pirka Samsung portatīvo datoru un tam pavisam jaunam esot, nestrādāja klaviatūra.
Tā, ka secinājums ir viens. Samsung portatīvie datori viss drīzāk sagādās jums daudz galvas sāpes un papildus izdevumus remontam. Vairāk neko no šī ražotāja nepirkšu.