www.sudzibas.lv Samrode nemaksa nodoklus?????????????????

Samrode - nemaksa nodoklus?????????????????

Velos paust izbrīnu kā tādi kaktu kantori kā SIA "Samrode" Ventspils, var iegūt Eiropas subsidētus objektus klaji pārkāpjot Latvijas likumdošanu, piemēram, piespiest savus darbiniekus noformēt līgumus ar 40 apmaksātām darba stundām mēnesī ???????? beidzoties varenajiem objektiem atlaist sos pasus strādniekus bez jebkādām kompensācijām un atvalinājuma naudas aprēķinu un izmaksu???? nodokli netiek ne valstij, ne pasvaldibai kur nu vel pasiem stradniecinjiem...rulzzzzzzzzzz .melna aploksnu nauda - drosi ka ari tai sis kantoris taupa...

G

P pumpa 14.03.2011

ja

K Kaulainā 15.03.2011

Tā taču ir Ventspils, nevis kaut kāda Latvija!

J Juris 16.03.2011

Ja tev maksā aploksnē priecājies! Novilks nodokļus saņemsi uz pusi mazāk!

S Samrodes darbinieks 30.07.2019

SIA Samrode un precīzāk Elvijs ne tikai nemaksā nodokļus , bet arī darbiniekiem algas , sola tikai zelta kalnus .
Uzmanaties no šiem krāpniekiem.

E Eu Beidz 19.09.2019

Tieši tā! Cik var, tas Preslijs jau ir apnicis līdz kaklam ar savu nemaksāšanu. Dziesmas gan viņam lāga