Samanta - Slimība

Sieviete piedāvā savus intīmpakalpojumus. Ir izvietojusi Gana daudz sludinājumus par savu ieņemamo arodu. Gribēdams atpūsties no ikdienas, sazvanīju Samantu. Pieteicu apmeklējumu Mežciemā. Pēc apmeklējuma konstatēju lejas daļā izsitumus un niezi. Pēc dažām dienām pieteicos pie ārsta. Uz locekļa bija tādi kā pūslīši... Ir konstatēta saslimšana ar sts. Esiet uzmanīgi.

U

S Spuris 30.06.2022

Nu tādi pastulbeņi kā tu nekad nav dzirdējuši par prezervatīviem un to lietošanu drošības nolūkos. Tagad maksā par savu muļķību.Taču likt cita cilvēka numuru šķiet nav prātīgi,JO varbūt tieši tu pats esi slims bijis un aplaidis citus tagad vaimanā .

S Sexy 30.06.2022

Kur tādi idiņi rodas! Pats ņemas ar prostitūtu bez prezervatīva un tad vēl sūdzas.

S Smadzen'sVaig? 30.06.2022

Labāku nevarēji atrast? To Samantu tak puse Rīgas pisusi!

P PatiesiibasMeka 30.06.2022

Internetos sameklēju. Nu tev ir gaumīte uz mammukiem… :S