www.sudzibas.lv salvetes Apkalpošana

salvetes - Apkalpošana

Izvēloties preci- salvetes, kur cena tika norādīta 0.40 ls, pie kases tika sarēķināta cita summa, kad jautāju kasierei, kāpēc summa nav adekvāta uzrādītajai, saņēmu rupju attieksmi. Tā neesot viņas darīšana, par to lai atbild vadītāja. Esmu uzņēmuma vadītāja, zinu cik svarīgs ir tonis kādā atbild pārdevēja. No maza jautājuma, izvērtās konflikts. Ne tāpēc esmu nostrādājusi darba dienu, lai ieejot veikalā sabojātu garastāvokli. Lūdzu izvērtēt kasieres attieksmi pret pircējiem. Kasieres numurs 18, Natālija. 2009. gada 28 janvārī.

S sane 03.02.2009

Nu cik var skaidrot, ka pārdevējas par cenām neatbild! Pat konkrētais DROGAS, MAXIMA vai RIMI! Tas dators ar pareizajām cenām ir kautkur, tikai ne tajā veikalā. Pat paeizrakstību uz cenām nekoriģē veikala vadītājs-vadītāja. Mīlīši, liekat tām pārdevējām mieru!!! Izbijusi DROGU pārdevēja. Ļoti ceru, ka vienmēr pratu mierīgi un piueklājīgi paskaidrot cenu un atlaižu % atšķirību reklāmās.

č čiepa 03.02.2009

Man patik ka ja esi kkada vaditaja tad doma ka baigi vari shefot un staigajot uz citiem veikaliem noradot uz cilveku kludam!?
kas tu jau piedzimi uznemuma vaditaja un nekad neesi nogurusi?!
vispar man liekas cilveki nesajedz kad sheit raksta uz kadu sudzibas.
pa dienu veikalos un vel sazin kur nak dazadi cilveki kas piekasas visadu sikumu delj..
ak nabadzite ar sabojatu garastavokli, a tu nepadomaji ka sabojaji ari pardevejai garastavokli.
vinja jau kompite gramatvediba pati uz tam salvetem lielakas cenas nelika!!
Esmu uzņēmuma vadītāja, zinu cik svarīgs ir tonis kādā atbild pārdevēja!!!