www.sudzibas.lv SALVENET.COM PORTĀLS Nemaksā par padarīto

SALVENET.COM PORTĀLS - Nemaksā par padarīto

Uzaicinu visus, kas piedalījušies SALVENET.COM portāla veidošanā un kam AIVARS TROPS NAV SAMKSĀJIS par padarīto darbu rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv!
Nākamie, pieaicinātie darbinieki, kas tikko saņēmuši šādu darba uzdevumu un patreiz ticības pilni aizrautīgi strādā šī projekta labā lai pieņem zināšanai. Pastrādāsiet nedēļu, divas, trīs- cik nu kuram iedvesmas un uzticības, tad jau būsiet pievienojušies "samaksas nesaņēmušo klubiņam".
Pārējiem ļaudīm, interesentiem un potenciālajiem "pārmestajiem" zināšanai- ja sastopat SALVENET.COM vai AIVARS TROPS, - BEZGALJAUKI SOLĪJUMI, BEZ DARBA APMAKSAS!

P Piegādātājs2 18.03.2013

Arī mums ar šo uzņēmumu, kuru sauc SIA Euro Project ir negatīva piredze- mēnešiem izvarās no rēķinu apmaksas. Tā kā arī mēs visiem iesakām uzmanīties.

P Piegādātājs2 18.03.2013

Ja šis uzņēmums ar Aivaru Tropu priekšgalā vēršās pie Jums pēc precēm vai pakalpojumiem, noteikti prasiet naudu uz priekšu, ja negribiet pēc tam mēnešiem skraidīt pakaļ šiem ākstiem un tērēt naudu par juridiskiem pakalpojumiem, lai atgūtu savu naudu par padarīto naudu vai piegādātām precēm.

P Piegādātājs2 01.05.2013

Aizmirsām pieminēt, ka šo nemaksātāju projekts tagad tiek dēvēts vairākos nosaukumos. Kādreiz to sauca salvenet.com, tagad to dēvē arī par Feel Web ( mājaslapa feeling-net.com), kā arī Gupo Project, tā ka nezaudējiet uzmanību . Vienīgais, kas nemainās ir tā menedžments, pazīstama nemaksātāju banda, kas nemaksā ne darbiniekiem ne piegādātajiem.