salons "sun line" - Vaksācija

Neiesaku apmeklēt salonu Sun Line. Lai gan administratores ir ļoti laipnas, kosmetoloģe - briesmīga. Pat necentās no sevis izspiest nevienu vārdu latviešu valodā. Labi, varbūt vaksācijas laikā nevajag iegrimt sarunās, labāk lai meistare koncentrējas darbam, bet tā nenotika. Procedūra, kas parasti ilgst stundu (pilna bikini vaksācija), tika veikta 23 minūtes, kas varbūt nebūtu slikti, ja vien būtu kvalitatīvi. Nekāda dezinfekcija vai solītā apstrāde lai vaksācija būtu nesāpīga netika veikta. Meistarei cimdi krita nost un lipa klāt visu laiku. Liela daļa vaska tā arī palika tur kur uzklāta. Kā arī pilnā jeb dziļā bikini vaksācijas vietā bija tikai virspusēja apstrāde. Beigās no kaut kāda aerosola tika uzpūsta putu kaudzīte, kas ne lāgā tika izsmērēta, ne arī pateikts ka pašam tas jādara. Beigās tikai pateica - Eto vsjo.
Jāsaka arī, ka esmu visai pacietīga, bet šī bija viena no sāpīgākajām šāda veida procedūrām. Laikam tapēc ka cimdi lipa klāt un bija jāknibina nost. Arī vaskam temperatūra bija tuvu vārošai. Āda no tā protams svīst un vasks kļūst slidens. Citur parasti lietoja pūderīti šādā situācijā. Šeit tikai tika turpināts bakstīt un simts reizes raustīts, kamēr daļēji vasks noņemts, atstājot man mājasdarbu, noknibināt pārējo.
Nekad nekad nekad vairs uz turieni!!!!!

B

M Maddalena 25.05.2013

Kā tad sauca meistari? Tur vairākas strādā.

A Aleks99 28.06.2013

Es šo salonu apmeklèju jau sen, esmu bijusi pie abām divām meistarītēm - Larisas un Olgas, man nekad nav bijušas sūdzības. Kvalitāte ir visaugstākā. Ja apmeklejāt meistarus pa kuponiem, tad arī ir attiecīga kvalitāte, jo labi meistari pa kuponiem nestrādā.!!!

S Solvitinja 04.07.2013

Sveiki! Nepiekritīšu gan, ka administratori tur ir labi, jo piedāvāt ūdeni viņiem ir liela problēma, jo laikam negribās pārtraukt privātsarunas, kad klients ienāk salonā! Biju pie vairakiem kosmetoloģiem šajā salonā - visi!!! strādā forši, kvalitāte super un arī attieksme! Starcitu, taisīju vaksāciju tur ar kuponu - ļoti labi bija, jā, kosmetoloģe krieviete, bet zeltas rokas! Bet, kā uzvedās administatori - šausmas!