www.sudzibas.lv salons STRAUME Attieksme salona STRAUME A.Caka iela

salons STRAUME - Attieksme salona STRAUME A.Caka iela

Administratori un meistari ieintereseti tikai taja cik naudas atstasiet, attieksme pret cilveeku pat aizvainojosho - neiesku ielaistirs ar sho salonu - un nekada gadijuma kolektivas iepirkshanas saitos neperciet kupnus uz sho salonu - padzirdot, ka Jums ir kupons vinji Jus pierakstis tikai pec menesha vai vel velak ar merkji lai Jums jau vairs shis pakalpojums nebutu vajadzigs un Jus neatnaktu, bet naudinju par kuponu jau tapat vinji sanjem !!!

K

S Sanita 05.07.2011

Pilnīgi piekrītu!
Gan attieksme, gan pakalpojumu kvalitāte zemā līmenī! Par pierakstīšanu arī taisnība, pateicu ka man ir kupons un vajadzēja gaidīt veselu mēnesi. Neiesaku apmēklēt salonu Straume!

R Reila 06.07.2011

Es ari gaidīju veselu mēnesi. Kad zvanīju, joka pēc pajautāju vai par regulāru cenu varu tikt ātrāk, iestājās apmulsums un klusums uz pāris sekundēm un atbilde bija nē. Bet kvalitāte diezgan slikta (es pat sev labāk nagus uzlakotu...), meistare uzbāzīgā un nelaipna. Ar saviem komentāriem sabojāja visu garastāvokli un iespaidu par salonu. Tur bija arī otra meistare, izskatījās sakarīgāka.
Esmu dzirdējusi, ka saloni pieņem uz laiku darbā cilvēkus, kas darbojas tieši ar klientiem, kas nāk ar kuponiem, līdz ar to arī kvalitāte & attieksme ir drusku cita.

B Baņķieris 13.07.2011

Hmm... es eju regulāri uz šo vietu jau 3 gadus, labāku attieksmi nemaz nevarētu vēlēties. Kuponu gan neesmu mēģinājusi...

N neiny 15.07.2011

Šo salonu apmeklēju jau vairāk kā 6 gadus, esmu ļoti apmierināta gan ar attieksmi, gan ar rezultātu. gan arī cenu ziņā!

C Christeena 19.07.2011

MANS STĀSTS BŪS PAR MANIKĪRU!!!

Nesen nopirku kuponu manikīram (salonā STRAUME, Čaka ielā). Piezvanīju, pierakstījos'. Atnācu uz salonu, mani jau gaidīja. Kad es apsēdos, meistare man uzdeva jautājumu, ko darīsim, es viņai pateicu, ka gribu franču manikīru, bet viņa man atbildēja ka nemāk to darīt, līdz ar to man nācās izvēlēties no 10 laku pudelītem to krāsu, kura man nu mazāk vai vairāk patika. Kad viņa saka jau vilināt nagus, pirmām kārtam, man bija apaļīga nagu forma (ko arī vēlējos saglabāt), taču viņa nolēma ka tā būs labāk, un novilināja visu kvadratforma un pie tam, viss izskatījās ļoti drausmīgi, jo divi nadziņi bija novilināti šķībi =(

Es sēdēju šokā un domāju, ka nu nekas, gan jau viņa pirms lakošanas to visu izlabos, bet nu ne!!! Viņa uzlika man pirmo lakas kārtu, tad nemaz neuzgaidot, kamēr tā izžūs uzreiz otro kārtu un tad uzreiz trešo! tad viņa piecēlās un aizgāja!Es sēdēju un gaidīju kamēr viņa atgriezīsies! Papļāpājot ar saviem kolēģiem un redzot, ka es nekur neaizgāju, viņa pienāca un pateica - viss, es viņai pateicu, ka divi nagi ir netaisni novilināti, tad viņa apsēdās ar tādu ģīmi it ka es būtu nozagusi viņai 10000000 LVL, nedaudz novilināja un pateica viss. nagi joprojām bija šķībi, tomēr man gribējās no turienes aizbēgt, līdz ar ko es piecēlos un aizgāju!

Kad es atbraucu mājās, nagi izskatījās drausmīgi! Tā kā laka nebija nožuvusi, un tika uzlikta viena kārta uzreiz pēc otras, laka apklājas ar puslītem! =( Nākošajā dienā laka jau saka atskaldīties, un es biju spiesta visu pārtaisīt!

Galu galā es no tādas apkalpošanas paliku šokā, un nekas no tā, kas bija rakstīts piedāvājumā nebija. Ar krēmu viņa man rokas nesasmērēja, masāžu rociņām neuztaisīja!

Iespaids nekāds!!! Atzīme salonam -1!!! Vairs tur nekad neiešu!

M Madam 16.08.2011

MANS STĀSTS PAR PEDIKĪRU!

Gāju uz klasisko pedikīru (ar kuponu, bet neuzskatu, ka tam vajadzētu ietekmēt pakalpojuma kvalitāti).
Apsēdos krēslā, kājas tika apsmidzinātas ar dezinficējošo šķidrumu un uzreiz jau atnesta vanniņa mērcēšanai. Tas ok. Pēc izmērcēšanas man katrai pēdai tika tikai 3 vietās nobraukts ar vīli. Pedikīra "speciāliste" norādīja uz 2 problēmām: 1) man esot tulzna, bet viņa to neaiztikšot, 2) man esot aizlūzis nags, bet viņa to neaiztikšot, tikai lai es pati uzpasēju. (!!! tad kāpēc es eju uz pedikīru???)
Nu ok, tad tālāk- tika ļoti pavirsi ātri apšņikāti ienadži. Domāju- nu ok, citos salonos arī tā dara, ka visirms noņem lielumu, pēc tam pamērcē un ķeras klāt tā cītīgi. BET nē, kad šī paviršā apšnikāšana beidzās, viņa man nosusināja kājas, uzsmereja mazliet kremu un sāka lakot nagus ar iepriekš izvēlēto laku. Es biju manāmāmi pārsteigta- maniem nagiem ar vīli viņa vispār nepieskārās, nemaz nerunājot par pēdu skrubi un eļļiņu ienadžiem. Rezultātā- mans pedikīrs bija gatavs 45 minūtēs... es aizgāju mājās un notīrīju laku, izmērcēju kājas, pati sev skaisti apgriezu ienadžus, apvīlēju nagus un nolakoju nagus, neiskaitot pirkstu ādu, iemasēju eļļiņu!!!

Kopumā iespaids par salonu un [ne]meistari ļoti negatīvs, nekad tur vairs neiešu, neieteikšu nevienam.

Ja ar kuponu cena bija 8 Ls, tad pilnā cena 16 Ls? Nu nemūžam par to...

M Madara 01.10.2011

Vasarā nopirku kuponu zīda skropstām! Pierakstījos pa telefonu, meistare izklausījās jauka. Kad vajadzēja braukt uz salonu, man tika paziņots, ka viņa nevarēs mani paņemt tajā dienā, jo ir sastiepusi potīti.
Ok, gaidīju, bet tiku pie viņas tikai 29. septembrī. Aizbraucot uz Rīgu, gāju pa ceļu un pretī nāca sieviete, kura uz mani ļoti pretīgi skatījās, jo es smēķēju. Pēc tam pie salona vēlreiz uzsmēķēju un atkal satiku šo sievieti. Un, protams, tā izrādījas mana meistare. Biju atnākusi 40min ātrāk, bet, ienākot iekšā, jau pateicu, ka esmu par ātru un pagaidīšu, uz ko viņa man pretīgā tonī pateica, ka esmu stundu ātrāk. Pagaidīju pāris min un viņa pienāca man klāt, sakot: "Tā kā Tu smēķēji, es palūgšu Tev nomazgāt rokas, jo es nesmēķēju un negribu strādāt ar cilvēku, kurš ož" (manuprāt, viņai nebija NEKĀDU tiesību man to lūgt) Protams, kašķi nemeklēju un nomazgāju. Pēc tam nogūlos un viņa sāka ar mani runāt, par to, ka nevajag smēķēt utt. Es biju satraukusies, līdz ar to man trīcēja plakstiņi un beigu beigās viņa man pateica, ka nevar man pielikt skropstas. Teica, lai atbraucu citu dienu. Es teicu, ka noteikti nekas nemainīsies un atdošu to kuponu kādam citam. Viņa teica, ka tad man būs jābrauc līdzi.. Pēc tam viņa man piedāvāja klasisko manikīru. Domāju- o, super, man sataisīs smukus nadziņus. Bet tā, protams, nenotika. Es apsēdos un viņa man iemērca rokas. Pēc tam apgrieza ienadžus. Pēc ienadžu apgriešans viņa man izmasēja rokas un pateica: "Lūdzu!" Es patiešām apstulbu.. Vai 10ls apmērā es varu saņemt tikai ienadžu apgriešanu un roku pamasēšanu? Mani nagi izskatījās gandrīz tāpat, kā iepriekš.. Dusmīga izgāju no salona, atceroties, ka viņa man visu laiku skaloja smadzenes par smēķēšanu un nervozēšanu.. Kopumā- esmu ĻOTI neapmierināta ar attieksmi šinī salonā un nekad mūžā vairs uz viņu neiešu..

A Agnese 26.10.2011

Apraaac lasot visus shitos briesmu staastus!!! tad man vispaar jautaajums, kaa shaadas iestaades vispaar ir veelj valjaaaa!! un kaapeec, tad vinji piedalaas ku[ponu akcijaaas, ja nav ieintereseeti!!!

L lektra 28.12.2011

Pati neesmu pirkusi kuponus skaistumkopšanas pakalpojumiem, bet nekas no tā visa mani neizbrīna, jo ko tad jūs gribat, ja maksājat tikai puscenu? Pieņemsim, ka te jau minētias pedikīrs maksā 16 Ls, ar kuponu 8 Ls, no tiem 8Ls kāda daļa aiziet pašam portālam, tad noteikti arī salonam un cik tad saņem pats meistars? Būtībā strādā par velti un kuram no jums gribas strādāt par velti? nevienam :D Protams, protams, tad nevajag piedāvāt pakalpojumus kuponu lapās, bet tā gan jau ir salona iniciatīva, kurš cer, ka daļa no kuponu pircējiem neatnāks un tā noteikti arī bieži notiek.

E Essssss 04.06.2012

Esmu manikīra meistare, vienreiz arī man atnāca kliente kura smēķē. Pati esmu nesmēķētāja, tapēc bija nepatīkami sēdēt un darīt savu darbu, jo tiešām bija smaka... Es jau protams neko neteicu, bet saprotu to meistarīti, kas paprasīja nomazgāt rokas...

D Diāna 13.03.2017

Biju dažas dienas atpakaļ šajā salonā un man taisija matu griezumu..Man man ļoti palika attieksmē kā arī biju ar iznākumu apmierināta.

Anonims 13.03.2017

Ещё раз кто-нибудь напишет негативный коммент тут. Я со своими ребятами поюмаю и посажу на бутылку...IP адреса у меня уже есть все кто тут писал. Ждите нас в гости.