salons Skara - veci ziedi

Divas reizes ziedu salonā Skara nācās pirkt ziedus, bet abas reizes tie jau nākošajā dienā bija novītuši. Domāju, ka mana vaina, bet no darba kolēģiem (darbs atrodas netālu, tādēl arī mēdzam tur pirkt ziedus) dzirdēju, ka ne viens vien nav apmierināts un ir zināms fakts, ka svaigi ziedi pieejami pieveduma dienā, bet arī cenšas iesmērēt vēl vecos, kas ir vismaz nedēļu veci. Darba kolēģe pat teica, ka 24. jūnijā redzējusi kā jau apvītuši ziedi tiek apgriezti un izlikti pārdošanā, kā arī no drošiem avotiem zinu, ka ziedu pušķus vispār nevajadzētu tur iegādāties, jo tur tiek likti norakstītie ziedi. Saprotams, ka ziedi nav mūžīgi, bet nevajag par tādām cenām likt cilvēkam pirkt ziedus, kas jau nākošajā dienā ir veci, nav patīkami kādam uzdāvināt ko tādu. Tāpat atbaida šī vieta, ka tur cilvēkam uz kājas uzlec blusa un vēl kolēģei gar acu priekšu noskrien prusaks. Lai arī šis ziedu veikals atrašanās vietā atrodas man visizdevīgākā vietā, tomēr izvēlēšos citu veikalu, kur pirkt ziedus un apsveikt kolēģus, turklāt par zemākām cenām un apziņu, ka dāvinu tiešām stingrus un svaigus ziedus.

I