Salons Roze - sviests

Nu vai ziniet, tik sviestainu apkalposhanu nekad nebiju redzejusi..
Pirmkart jau kosmetologe Ilze teloja baigi laipno un draudzigo, bet kamer man uz sejas bija maska, aiz durvim ar kolegji runaja par manu, pec vinjas domam jocigo paskatu... Interesanti!
Es biju pierakstijusies uz sejas tirishanu, neviens man neteica, ka tagad njems un brutaali ar triicoshaam rokaam, ar nagiem spiediis aaraa manas pumpas, lai gan pirms proceduras mana sejas izskatijaas labi! Pec tam, kad visa man seja bija ar asinjainiem punktiem, vinja man uzliek kaut kadu dedzinoshu kreemu uz maskas, tieshaam sajuuta bija taada, ka man man peec tam visa seja buus jeela, bet domaaju, ka varbuut tas ir kaut kads efektigs panjemiens, kaa attiiriit aadu.. bet tomeer nee - kad proceduura bija galaa un Ilze man iedeva spoguli, lai apskatos savu seju, biju gatava kliegt, visa apsaartusi, ar sausiem plekjiem, bet shii staasta, ka tas ir normaali, ka man surst un saap sejas aada, vaaks!
Pirms gaaju uz sho proceduuru, man tika soliita patiikama un relakseejosha atpuuta, bet tagad zinu, ka ne es, ne manas pazinjas vai draugu tam mazajam pagrabam vairs nekad netuvosies!
P.S Vajadzeetu vinjiem vel uzsuutiit kkaadu paarbaudi, jo stipri shaubos, ka tas viss, ko es izbaudiiju, atbilst visaam sanitaarajaam normaam!

S Santa 08.07.2010

Jaa, salons itkaa mazs un maajiigs, bet apkalposhana tik neprofesionaalaa liimenii!
Biju vienreiz tur uzacis kraaost, prasiju bruunas, dabuju peleekmelnas! ta ka nebriinos ari par Maijas apraktiito gadiijumu..

E Eseseseseseseses 09.07.2010

ko vinja teica par tavu paskatu? parasti jau, ja aprunaa klientus, ta vismaz taa, lai nedzird vai pagaida, kameer aiziet...

I I..... 09.07.2010

Jā, ko tad viņa teica?

S Santa 12.07.2010

Precizi nedzirdeju, bet par to, ka man tads savdabiigs paskats, smejoties komenteeja manu izskatu, kas pec vinjas domaam ir ljoti jociigs! Jebkuraa gadijumaa nav patiikami, ka aiz durviim spriesh par trvi sr kaadu citu, kameer "izbaudi" relakseejoshu masku!

Z Zuze 14.07.2010

Labdien!

Vēlos pateikt, ka šī sūdzība ir pilnīgi nepatiesa, tā ir viss tīrākā apmelošana un nomelnošana. Jo man ir viedoklis par kosmetoloģi Ilzi vislabākais- viņa ir profesionāla un savu darbu veic ļoti labi! Manu seju Ilze ir savedusi kārtībā un izskatos un jūtos- daudz labāk, nekā pirms sāku apmeklēt sejas tīrīšanas procedūras- salonā Roze pie kosmetoloģes Ilze. Tādejādi gribas pateikt, lūdzu, ja Jūs gribat ieriebt kādam tas nav tas veids!!! Kosmetoloģe Ilze ir pati labākā- un prieks, ka skaistuma procedūras ir tik jaukas un relaksējošas.

L Luīze 14.07.2010

Nepiekrītu šai sūdzībai, jo arī es esmu apmeklējusi salonu Roze, kurā man sniedza gan kosmētiskoas gan friziera, gan manikīra- pedikīra pakalpojumus- visi šie saņemtie pakalpojumi ir atbilstoši profesionālā līmenī. 'Pēc kosmetologa procedūrām mana seja ir kļuvusi 10 gadus jaunāka un es esmu pilnībā apmierināta.
Runājot par kosmetoloģi Ilzi esu saņēmusi daudzus noderīgus padomus tieši sejas kopšanā arī mājas apstākļos, tādejādi varu teikt Ilzei lielu paldies.
Noteikti gribēju pateikt, ka Maija ir nepatiesa pret kosmetaloģi, jo katram taču āda reaģē savādāk. Un Maijai ieteiktu, pirms apmeklēt sejas tīrīšanas procedūru vēlams brīdināt kosmetologu par savu jūtīgo ādu, jo katrs tak pazīstam savu sejas ādu!

L Liene 14.07.2010

Arī manas atsauksmes par salonu Roze ir tikai pozitīvas!Attieksme burvīga, meistari perfekti dara savu darbu!!!Un pie kosmetoloģes Ilzes es noteikti iešu vēl un vēl, jo viņa savu darbu veic tiešām profesionāli.Esmu un būšu šī jaukā saloniņa kliente, kuru citiem noteikti iesaku apmeklēt!!!

P.S Un interesanti šķiet tas ka šo rakstu ir publicējusi Maija, bet uz uzdoto jautājumu-Jā, ko tad viņa teica?... un par uzacu krāsošanu neapmierināta ir Santa...Lasot visu šo murgu tā vien liekas, kad ir cilvēks kurš ir gatavs apmelnot salonu un tās darbiniekus citu priekša...

T Tatjana 14.07.2010

Pilnīgi nepiekrītu!

Salona Roze meisteri ir profesionāli, ūn viss kas sūdzības.lv rakstīts par šo salonu un meisteriem ir nepatiess. Pilnīgi nepiekrītu!

E es 22.07.2010

Salons jau itkaa nav slikts, bet sejas tiirishanas proceduura man arii nepatika! Bet tas ir gaumes jautajums, citiem patiik piilingi un maskas, citiem, ka brutaali spiezh visu aaraa! :) Bet taa jau salons maajiigs un jauks!

A Aija 03.08.2010

Nezinu neko par šī salona kosmetologa pakalpojumiem, bet frizieris man gan nepatika, ļoti pavirša apkaplošana un par matu nogriesanu man paprasīja 10ls (man ir īsi mati un vienkāršs griezums), pirms tam teicu, ka nevajadzēs veidot, vienkarši izžāvēt, jo taja brīdī bija problemas ar naudu un gribeju tikai galinus aplīdzināt, bet beigās man uztaisīja tādu "pačku" un galvas, ka nebija patīkami skatīties spogulī, par 10ls es varēju arī doties uz bonittu vai Hair studio... :(

R RK 04.08.2010

Acīmredzot sūdzības autore uz sejas tīrīšanu iet pirmoreiz dzīvē. Sejas tīrīšana jau to arī nozīmē- pumpu spiešana ar nagiem.

M Maija 04.08.2010

Nē, vienkārši sūdzības autore ir pabijusi labākos salonos, kur to dara ar speciālu "karotīti", nevis ar trīcošām rokām, no visa spēka mēģina kaut ko izdabūt ārā, ļoti sadragājot ādu! ;)

V viktorija 18.08.2010

Salons Roze ir ļoti labā līmenī. Abas kosmetaloģes ir foršas, atsaucīgas un ļoti prodesionālas. Ilze ir malacis! Neticiet šiem klajiem meliem.

A Andris 18.08.2010

Kas jūs sievietes no laukiem, nevienā salonā nespiež pumpas ar nagiem.

M Maija 18.08.2010

Vot, Vot, tā izskatās, ka šiet ir kaut liels bars ar sievietēm, kas nav pabijušas profesionālos salonos, kur to visu dara ar specialiem palīgmateriāliem, nevis ar nagiem!!! ;)

Z Zuze 06.10.2010

Maija kas tev traucē apmeklēt profesionālus salonus? Izklausās ka tu tikai apmelno citus un tas ir arī viss... Smiekli nāk par tādiem cilvēkiem!

S Sanita 29.11.2011

Salonā esmu bijusi tikai tā, bij vēlme pierakstīties, bet kaut kā neuzrunāja tas salons nu galīgi ne ! Un laikam labi vien ir, jo tie kas tur tagad to ILZI cēla debesīs 100% raksta viens cilvēks, tā ir muļķīgi darīt jo ja ir pozitīvs labi, bet ne jau šitā atklāti pat redzami mēģināt pūst burbuļus :D