www.sudzibas.lv Salons Rebeka, Jelgavā Nekad nav devuši čekus

Salons Rebeka, Jelgavā - Nekad nav devuši čekus

Uz salonu eju katru nedēļu, patīk meistare, esmu apmierināta. Bet nekad nedod par pakalpojumu nevienu čeku! Vnk nesit čekus, zem letes vēl viena naudas kase. Un to saka arī citi šī Saliņa apmeklētāji.
Bet, mīlīši, ja visi maksātu godīgi nodokļus, vai nebūtu labāk un pareizāk? Un tad jau arī nodokļus varētu samazināt! Bet saloni izskatās To vienkārši nedara!

C Cinis 03.02.2017

1. Naivi cerēt par nodokļu samazināšanu.
2. Ja sūdzības iesniedzēja vēlas, lai visiem vienmēr izsniegtu čekus, tad esat gatavi par pakalpojumu maksāt dārgāk.
3. Kādā sakarā jāraksta sūdzība par labu speciālistu? Vai vēlaties iet pie nemākuļiem, bet viss oficiāli? :D

A Aizdoma2017 15.02.2017

Jau vairākus gadus eju uz salonu Rebeka pie masiera un vienmēr tiek iedoti čeki. Salons ir ārstniecības reģistrā, man šie čeki ir nepieciešami, tos saņemu pat lieki neprasot, kā jau tas pienākas.
Vai tik Jūs neesat kāda konkurējoša masiere vai salons? Patīk, ejat katru nedēļu, bet nedod čekus...interesanti. Vai saimniekiem esat teikuši? Skatos pēc Jūsu profila arī sūdzību par šī salona frizieri rakstījāt. Ja jau tik slikti, kāpēc negriezāties pie PATC? Izskatās, ka tiešām konkurente...:)