salons "Pumpuri" - darba stils

Devos uz šo salonu lai, (nokrāsotu matus,apgrieztu un ieveidotu) viss bija labi līdz ieradās mans frizieris, pārsteigums ka frizieris ar netradicionālu orentāciju strādāja tik rupji un manus garos matus vārda tiešajā nozīme plēsa ārā nevis ķemmēja, uz maniem pārmetumiem nevērsa uzmanību un turpināja tādā pašā garā. krāsojot matus, uz pieres man atstāja lielu krāsas līniju, kuru mājās nevarēju notīrīt. un visam procesam pa vidu frizieris no glāzes dzēra šampanieti(zinu, jo strādāju ar alkoholu). briesmīga apkalpošana.

T Tenis 12.08.2012

Kāda velna pēc jākrāso matus? Vairums sieviešu izskatās labās ar dabīgiem matiem.

Ausainītis 12.08.2012

Interesanti, kas tie bija par matiem, kurus krāsoja frizieris ar netradicionālo orientāciju?

I irena5552 29.08.2012

pilnīga taisnība, frizieris- drausmīgs monstrs (par vīrieti nevaru nosaukt), pēc šī salona apmeklējuma savus garos matus dabūju nogriezt.., silti iesaku, ejiet ar līkumu šim salonam