www.sudzibas.lv Salons Nekvalitatīvi nagi

Salons - Nekvalitatīvi nagi

Gāju uz profilaksi uz šo salonu pie manikīres Alisas Smirnovas. Sākām runāt, kādus nagus taisīt. Izrādās, ka šī neko īpaši vairāk par parasto franci nemākot. Ok, taisam franci. Darbs aizņēma 3, 5 stundas (es nejokoju!!). Citā salonā to pašu uztaisītu maksimums 1, 5h. Bet tas vēl būtu sīkums, ja vien nagi, kurus man uztaisīja...nebūtu tik šausmīgi! Nekaunējās paprasīt 23Ls!!! Es uzskatu, ka tas nav normāli. Māk tikai parasto franci, uztaisa nekvalitatīvi un prasa tik lielu naudu. Par to pašu naudu es varētu uztaisīt 100 reizes labākus. Ja vien būtu zinājusi... :(
Ceru, ka kāds no šī salona izlasīs manu sūdzību. Apdomājiet samazināt cenas (vismaz uz pusi) vai arī nomainiet manikīri!
NEKAD tur vairs neiešu! Citām meitenēm arī neiesaku!

D

K Kliente 31.07.2011

Pilnīgi piekrītu!!!

S sssss 01.08.2011

Kamēr nav bildes studijā, tikmēr tik pat labi izskatās kā greizsirdīga konkurente

K Katrīna 07.08.2011

Aizej uz to salonu! Nožēlosi tā pat kā es