www.sudzibas.lv Salons Lisa frizieres neprofesionalitāte

Salons Lisa - frizieres neprofesionalitāte

Biju aizgājusi nokrāsot un nogriezt matus salonā Lisa un friziere pamanījās uzlikt pamatīgu matu krāsas pleķi uz mana krekliņa. Es nepamanīju un viņa neko arī neteica. Tas atklājās tikai pēc tam mājās un, protams, šis pleķis vairs nav izmazgājams un apģērbs ir neglābjami sabojāts :(
Vēl jau arī attieksme pret klientu - kad tur biju, matus apgrieza arī kāds vīrietis, kurš no samērā pagariem nogrieza īsus. Tikko viņš bija pa durvīm ārā, tā visas sāka šausmināties par to matu kaudzi un vīpsnāja, ka varēja iesaiņot līdzi nešanai. Ko tādu, ja nu mēle niez, var pārrunāt savā virtuvē, bet citu klientu klātbūtnē... Var tikai minēt, ko teica par mani, kad aizgāju - ak, naivā, vēl dzeramnaudu atstāja un pat nepamanīja, ka drēbes sacūkotas.

D

A andrejs 23.06.2010

gan jau ka esi kaartiiga dirsa un kuce!!!

K Katt23 23.06.2010

Esmu ievērojusi ka Andrejs ir ''cilvēks'' ar neapvaldītām dusmām uz skaisto Dzimumu varbūt šāds kompleks radies mazā dzimumlocekļa dēļ:D
Bet autorei gan iesaku iet sūdzŗties uz pašu frizētavu.

A andrejs 23.06.2010

Katt23-un es redzu ka tu esi ļoti godīga sieviete ar maziem pupiem, bez pīzdas, un tēvs tevi ņēma ānusā priekšā:D
Un tagad padomā, kapēc es tā saku:)

R rojs2 25.06.2010

Gan jau, ka andrejs ir kāds mazs sīcis, kuru tēvs, brālis un vēl suns katru dienu ņem, viņa paša vārdiem runājot, "ānusā priekšā".

E eseeseseeses 26.06.2010

aarpraats, tas andrejs gan ir viens nelaimiigs, nesaprasts cilvis, kuram daudzi dziivee ir nodariijusi paari..ir jaabuut sameeraa lielai negatiivai pieredzei dziivee, lai sitaadas samazgas no savas mutes aaraa dabuutu. izsaku liidzjuutiibu.
autorei - ceru, ka vismaz matus tev tai frizeetavaa normaali sataisiija. kaut gan - ja jau dreebes sasmeereeja, tad nekaada iipasi profesionaala taa friziere nevareeja buut. par dreebeem - noraksti zaudeejumos, to kraasu/balinaataaju vai ko tev tur lietoja, neizmazgaas neviens pulveris un kjiimiski arii neviens neiztiiriis. un ieteikums naakotnei - izveelies normaalas frizeetavas un pieredzeejusas meistares vecumaa peec 40 - taam veel ir vecaas skolas pamati, profesionalitaate un darba eetika nevis kaa lielai daljai jauno, kuriem/-am ambiicijas ir milziigas, bet profesionalitaate stipri pieklibo...

K Katt23 27.06.2010

Es jau vissu pateicu un tavs komentārs to tikai apstiprināja:)

A anda 27.06.2010

tani frizetAva vel ir lets SOraRijS< KUr 10.min makSA tiKAi 1Ls. Labak tuR Neiet, jo solarijs netiek labi iztirits

M Marika 08.06.2011

šodien aizgāju un nokrāsoju matus nekāda vaina man pat piedāvāja kafiju vai tēju !!!
Frizieres ilgi sprieda kāds tonis man labāk izskatītos ..
Un es esmu ļoti apmierināta ! ;))